İş yerinde kullanılabilecek tablet önerisi

EvilMan20

Centipat
Daha fazla  
İş için önerebileceğiniz bir tablet. Bütçesi mümkünse 2000 TL'yi geçmese çok sevinirim. Bu zamanda imkansız gibi duruyor sanırım 😓. PDF indirip çevirmek, not almak için de kullanabileceğim bir tablet.

İş için önerebileceğiniz bir tablet. Bütçesi mümkünse 2000 TL'yi geçmese çok sevinirim. Bu zamanda imkansız gibi duruyor sanırım 😓. PDF indirip çevirmek, not almak için de kullanabileceğim bir tablet.
Hocam bu ürün size göre. Samsung Galaxy Tab A7 ancak bütçeyi biraz aşıyor. Ama 32GB depolamaya sahip olduğu için önerdim. İş için belki evrak vb şeyler kalması için. Onun dışında geçmemesi için bu üründe size uygundur. LENOVO Tab M10 TB-X505F Düzeltme: A7 daha uygundur.

Hocam bu ürün size göre. Samsung Galaxy Tab A7 ancak bütçeyi biraz aşıyor. Ama 32 GB depolamaya sahip olduğu için önerdim. İş için belki evrak vb şeyler kalması için. Onun dışında geçmemesi için bu üründe size uygundur. LENOVO Tab M10 TB-X505F Düzeltme: A7 daha uygundur.

Tab A8 fiyatı daha uygun yani ben yazın aldım fiyatı A7'den daha uygundu. A8'in tasarımı daha hoş ve kasa yapısı daha güzel eline takılmıyor.

Tab A8 fiyatı daha uygun yani ben yazın aldım fiyatı A7'den daha uygundu. A8'in tasarımı daha hoş ve kasa yapısı daha güzel eline takılmıyor.

A7 de güzel ama kasa yapısı olarak ben A8 alırım.

Evet hocam kaliteli ve performans konusunda bende samsung öneririm. Ancak A8 arkadaşın bütçeyi baya zorlar. Onun dışında A7 biraz üstüne çıkarak alabilir. Ve şahsen onu öneririm. 4GB ram bile günümüzde yetmezken 2Gb az kalır. Oyun oynanmayacak ancak sistem vb derken zorlanmasın. 3GB en azından iyi olur. Eğer hiç çıkamaz ise Lenovo 16GB modelini alabilir. Ancak bence almamalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı