Bilgisayar görüntü vermiyor

JYeager

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımı gece kapatmıştım sabah tekrar açtığımda açılmadı ekran gelmiyor ve klavye mouse da ışıkları yanmıyor ama kasa çalısıyor kendi kendine birden oldu, bugün de yeni Power aldım Power'dan kaynaklı olabilir diye ama sorun cözülmedi yardım edebilir misiniz?

Arkadaşlar bilgisayarımı gece kapatmıştım sabah tekrar açtığımda açılmadı ekran gelmiyor ve klavye mouse da ışıkları yanmıyor ama kasa çalısıyor kendi kendine birden oldu, bugün de yeni Power aldım Power'dan kaynaklı olabilir diye ama sorun cözülmedi yardım edebilir misiniz?

Hocam bileşenleri tak çıkar yapın. Bende PC açılmamıştı. SATA SSD'yi takıp çıkardım ilginç bir şekilde sorunum düzelmişti :D

Çoğu zaman benimde başıma gelen bir durum. Bilgisayarda ki bileşenleri (güç kapalı iken) söküp tekrar taktığında muhtemelen çalışacaktır. Özellikle bu durumun (deneyimlerime dayanarak) ekran kartından kaynaklandığını tahmin ediyorum.

Çoğu zaman benim de başıma gelen bir durum. Bilgisayarda ki bileşenleri (güç kapalı iken) söküp tekrar taktığında muhtemelen çalışacaktır. Özellikle bu durumun (deneyimlerime dayanarak) ekran kartından kaynaklandığını tahmin ediyorum.

Denedim hocam hatta ekran kartını cıkartıp çalıştırdım yine aynı.

RAM'lerin hepsini çıkartıp teker teker dener misiniz?

Son düzenleme:
Power'i takmaya çalışırken statik elektrik bulaştırmış olabilir misiniz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı