Bilgisayar görüntü vermiyor

Cinar Tk

Decapat
Daha fazla  
RAM
2X8Gb
SSD veya HDD modeli
1TB m2.Ssd
Ekran kartı
RTX3050 Laptop
İşlemci
İ5 11400h
Bilgisayarda her zamanki gibi oturmuş video izliyordum. Bir anda ufak bir dondu ve ekran siyah oldu bir süre açılmasını bekledim açılmayınca düğmeye basarak kapattım ve açtım. İlk açılışında Monster logosu geldi ama ekrana glitch gibi bir şey oldu ardından ekran yeniden siyah oldu. Bunu bir daha deneyince Monster logosu da gelmedi. Ekran siyah olduğu halde klavye, mouse, bilgisayarın kendi ışığı falan yanıyor hatta bildiğiniz Windows açılış sesi de geliyor ama başka herhangi bir şey yapamıyorum.
Sizce ekran kartında bir sorun olmus olabilir mi ya da sıkıntı monitör de mi? RTX3050.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Dostum anakartda bir problem olabilir ya da RAM'lerin de ekran kartinda bir sorun oldugunu düşünmüyorum benim de bilgisayarimda böyle bir sorun olmustu RAM'leri cikartip taktigimda duzelmisti denemeni tavsiye ederim.

Dostum anakartda bir problem olabilir ya da RAM'lerin de ekran kartinda bir sorun oldugunu düşünmüyorum benim de bilgisayarimda böyle bir sorun olmustu RAM'leri cikartip taktigimda duzelmisti denemeni tavsiye ederim.

Sanırım sorun monitörde çünkü televizyona bağlamayı denedim ve televizyonda çalıştı. Yine de sağ ol reis.

Geri
Yukarı