Bilgisayar görüntüyü kesiyor

mustafams13

Decapat
Bilgisayarla oyun oynarken ekran kapanıyor bilgisayar çalışmaya devam ettiği halde görüntü gelmiyor anakartta VRAM ışığı yanıyor sistemin ısı testini yaptım GPU 86 CPU 55 derece gösteriyor yük altında bu değerler bildiğim kadarıyla normal neden ekran kapanıyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem: RX580 Armor OC
Ryzen 5 2600
B450M Pro VDH
G.Skill Ripjaws 8 GB 3200 MHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarla oyun oynarken ekran kapanıyor bilgisayar çalışmaya devam ettiği halde görüntü gelmiyor anakartta VRAM ışığı yanıyor sistemin ısı testini yaptım GPU 86 CPU 55 derece gösteriyor yük altında bu değerler bildiğim kadarıyla normal neden ekran kapanıyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem: RX580 Armor OC
Ryzen 5 2600
B450M Pro VDH
G.Skill Ripjaws 8 GB 3200 MHz
Arka planda oyunun sesi gelmeye devam ediyor mu ? Eğer sesler gelmeye devam ediyorsa büyük ihtimal monitörünün güç kablosunda sorun vardır.

Malesef WattMan hatası da alıyorum.
Monitörden ses gelmiyor.Ekran kapanıyor,kasa çalışmaya devam ediyor,ekran kartı fanı %100 çalışmayı sürdürüyor bilgisayarı kapatıp açınca sorun geçiyor oyuna girdikten belli bir süre sonra yine başlıyor.
Açıldığında sağ altta WattMan hatası alıyor musunuz?
Kardeşim forumu uzun zaman sonra kullanmaya başladım cevap yerine normal yazmışım kusura bakma evet veriyor hatayı

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı