Bilgisayar GTA V'i açmaya çalıştıktan sonra dondu ve kapatınca bir daha açılmadı

Yagami_Light07

Hectopat
Yer
İzmir-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 3700x
RTX 3070
16 GB Ram
X570 Anakart
Meslek
Hukuk Okuyor 2/4
Arkadaşlar 2 gündür GTA 5 oyununu açmaya çalışıyorum. Oyun açılmıyordu. Dosyaları doğrularken oyunun sistemim çökme noktasına geldi. Google'da bile gezemez oldum. Hiçbir şeye yanıt vermiyordu. Kapatma tuşuna bastım işlemedi. Güç kaynağından kapattım, şimdi de hiç açılmıyor. Konuya hakim birileri acaba yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar bileşenlerin neler? Bilgisayar tam olarak nasıl açılmıyor? Tuşuna bastığında fanları çalışıyor mu? Detay vermen gerekli.

Sorunun ne olduğunu bilmeden format atmaya gerek yok.

Konu sahibinin verdiği bilgiler kadar yorum yaparsak en rahat çözüm formatlamak çünkü öncesinde iyi çalıştığını belirtmiş.

Ekran kartıyla ne vs ne alakası var bunun? Komik mi sanıyorsun kendini?
3070 PNY XLR.
3700X işlemci.
MSI X570 anakart.
2x8 GB RAM.
Thermaltake PSU 750W.

🤣 Kardeşim sistem özelliklerini yazmazsan nasıl yardımcı olacağız belki de Intel Pentium işlemci ile GTA 5 açmaya çalışıyorsun nereden bilelim.

Ekran kartıyla ne vs ne alakası var bunun? Komik mi sanıyorsun kendini?
3070 PNY XLR
3700x işlemci
MSI X570 anakart
2x8 GB ram.
Thermaltake PSU 750W.
Herhangi bir parçanla ilgiliyse vb. bunu nereden öğrenmemi bekliyorsun? Zaten şu şekilde hitap gördüğüm biri benden bir yardım beklemesin.
Kalanını konudaki diğer kişilere bırakıyorum.

🤣 Kardeşim sistem özelliklerini yazmazsan nasıl yardımcı olacağız belki de Intel Pentium işlemci ile GTA 5 açmaya çalışıyorsun nereden bilelim.
İntel Pentinum işlemcileri bilmiyorsun heralde.

Bu işlemi yapınca faydası olur mu ki?
Olabilir.
Kasayı açın bi kontrol edin yanık kokusu felan var mı diye. BIOS pilini çıkar biraz bekle geri tak. Kabloları sök tak yapman da faydalı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı