Bilgisayar günde 12 saat kullanılırsa ne olur?

Benimki haftanın 5 günü 16 saat, 2 günü 12-14 saat arası çalışıyor. Hiç bir sorun yok. Soğutma düzgünse sorun olacağını sanmam. Fakat ani elektrik kesintileri vb. zarar verebilir.

Benim laptopta fan bile yok ama günde 12 saat açık bırakıyorum, hala çalışıyor :)
İşte bu dostum saf güç 💪🏿
Benimki haftanın 5 günü 16 saat, 2 günü 12-14 saat arası çalışıyor. Hiç bir sorun yok. Soğutma düzgünse sorun olacağını sanmam. Fakat ani elektrik kesintileri vb. zarar verebilir.
Yok elektrik çok arada kesilir. 45-50 arası gidip geliyor kullanıma göre. Hatta 39 bile oluyor stok fan apu sistem.

Yok elektrik çok arada kesilir. 45-50 arası gidip geliyor kullanıma göre. Hatta 39 bile oluyor stok fan APU sistem.
Işıkların ömrü açısından klavye, fare, kasa gibi şeylerin ışıklarını kapatılabiliyorsa kapatın, başından kalkıp bir süre uzaklaşacağınızda monitörü de kapatın bence.

Yok yok 4 yıllık PC.

O bana da yanlış geldi benim PC 600watt üstelik.

Sıcaklığı 45-50 derece sabit. Ben kullanmıyorum tüm gün 3 kişiyiz ben maksimum 4 saat.

Aynen öyle.

Ama dediğim gibi hafif kullanım 45-50 derece arası sabit.

Bilmiyorum vallahi dostum ben çatır çatır PUBG oynuyordum 10 saat aralıksız hehehe.

Geri
Yukarı