Bilgisayar güvenli mod hariç kasıyor

kk26318

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarım güvenli mod dışında aşırı şekilde kasıyor. Format attım hard disk değiştirdim kablosunu değiştirdim ama hiçbiri fayda etmedi. Güvenli modda hiçbir sıkıntı yok kasmıyor, normal açtığımda işlem yapılmayacak şekilde kasıyor sorun neden olabilir veya ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba. Bilgisayarım güvenli mod dışında aşırı şekilde kasıyor. Format attım hard disk değiştirdim kablosunu değiştirdim ama hiçbiri fayda etmedi. Güvenli modda hiçbir sıkıntı yok kasmıyor, normal açtığımda işlem yapılmayacak şekilde kasıyor sorun neden olabilir veya ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Windows 10 kullanıyorsan SSD ye geçiş yapabilirsin sorunun kökten düzelecek

Kullandığın bilgisayarın özelliklerini bizimle paylaşırsan sana daha fazla yardıcı olabiliriz.

Windows 10 kullanıyorsan SSD ye geçiş yapabilirsin sorunun kökten düzelecek
Windows 7 kullanıyorum.

Kullandığın bilgisayarın özelliklerini bizimle paylaşırsan sana daha fazla yardıcı olabiliriz.
İşletim sistemim: Windows 7
işlemcim: Intel Xeon E5405
ekran kartım bozulmuş durumda fan dönüyor görüntü vermiyor ondan olacağını zannetmiyorum ekran kartı olmadan 1 2 hafta kullandım

Arkadaşın dediği gibi bilgileri paylaş birde görev yöneticisinden CPU-RAM-HDD kullanımlarını görelim.

20221005_221019.jpg
20221005_221241.jpg

Sorun sanırım CPU kullanımıyla ilgili normal açıkken cpu kullanımı %50 den aşağıya düşmüyor. Güvenli modda ise %0 ne yapabilirim yardımcı olur musunuz

Dosya Ekleri

• 20221005_221019.jpg
    20221005_221019.jpg
    220 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Eğer önemli dosyaların yoksa,
Halihazırda kullandığın format diskini başka bir kaynaktan indirdiğim ISO dosyasıyla format atmayı deneyin.
Deneyeceğim.

Bu arada görev yöneticisi bu şekilde

Eğer önemli dosyaların yoksa,
Halihazırda kullandığın format diskini başka bir kaynaktan indirdiğim ISO dosyasıyla format atmayı deneyin.
Sonuç aynı değişen bir şey yok

Yok mu yardım edebilecek birisi?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    61,5 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Anakart: Pegatron IPX41-D3
İşlemci: Intel Xeon E5405
Ram: 4 GB
Ekran kartım bozuk fanlar dönüyor ama çalışmıyor onunla ilgili olduğunu zannetmiyorum 1 2 hafta kullanmıştım ekran kartı olmadan
İşletim Sistemi: Windows 7 Ultimate

Xeon işlemcilerin grafik birimi yok diye biliyorum enteresan. Format atarken disklerini biçimlendirdin mi? Ek olarak Administrator hesabın ile bu linkten update yapmayı dene. Cmd ile sfc /scannow yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı