Çözüldü Bilgisayar güvenli modda farklı pin istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Sorunu çözdüm eğer yaşayan olursa buraya çözümü yazıyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.

Bizden pin yerine şifre istediği için yeniden başlat + elimizi Shift tuşuna basılı tutuyoruz gelen ekranda sorun giderme gelişmiş seçeneklere tıklıyoruz ağ ile güvenli modu etkinleştire tıkladıktan sonra pin ile giriş yaptım belki işine yarayan olur.
Cikamiyorum guvenli moddan DDU ile ses kartini silecektim pini kabul etmedigi icin de cikamiyorum Microsoft Store hesabimin sifresini bilmiyorum.
bak şimdi telefon tablet v.b yerlerden micrasoft ta gir buraya kadar anladın okey.Sonra hesabını gir ve aşağıdan "Parolamı Unutum" tıkla zaten ordan sonrası kolay.

Bak şimdi telefon tablet vb yerlerden micrasoft ta gir buraya kadar anladın okey. Sonra hesabını gir ve aşağıdan "parolamı unutum" tıkla zaten oradan sonrası kolay.

Fazla zekice bir yöntem. Bu kadar insanız birimizin aklına gelmedi tebrik ederim sizi. Güvenli modda başlayan bir cihaz sizce şifre doğrulamasını Online olarak mı yapıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı