Bilgisayar Hard Disk'i Görmüyor

Shadow4EAD

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
PC hard diski görmüyor. Dün gece oyun insin diye Steam'i açık bıraktım, sabah kalktığımda ise mavi ekranda donuk kalmıştı. İki HDD kullanıyorum, bozulan disk Windows kurulu olan HDD. Elimde 5 farklı kablo olmasına rağmen hiçbirinde çalışmadı. Diğer HDD ise hâlâ çalışıyor. Geçen gün bir dosya indirdim ve virüs bulaştı PC'ye acaba o yüzden olabilir mi? Ne yaptıysam olmadı. Eğer bir çözüm bulamazsak maalesef yeni HDD alacağım. Sizce virüs yüzünden mi böyle oldu?

Bu olay benim de başıma gelmişti. hard diskler zamanla eskir ve birden bozulurlar.Bozulmaya başladıkları zaman belli hatalar almaya başlarsın. Sana tavsiyem SSD alman yönünde en kötü SSD bile hard diskten daha iyidir.

Hayır Denetim Masası'ndan disk yerinden aktif etmeniz gerek
Hocam PC açılmıyor ne denetim masası
Bu olay benim de başıma gelmişti. hard diskler zamanla eskir ve birden bozulurlar.Bozulmaya başladıkları zaman belli hatalar almaya başlarsın. Sana tavsiyem SSD alman yönünde en kötü SSD bile hard diskten daha iyidivozuk

Bu olay benim de başıma gelmişti. hard diskler zamanla eskir ve birden bozulurlar.Bozulmaya başladıkları zaman belli hatalar almaya başlarsın. Sana tavsiyem SSD alman yönünde en kötü SSD bile hard diskten daha iyidir.
Bozuk olan 12 diğeri 1 yıllık aslında ssd alacaktım ama şuanlık bütçem elverişli değil maalesef.

Sağlam olan diske Windows kurulumu yapın ve öteki diski disk yönetiminden kontrol edin. Bir süre o diskte işlem yapın test yapın. Hatalar devam ederse yeni bir disk edinme zamanı geldi demektir.

Geri
Yukarı