Çözüldü Bilgisayar harici hard diski görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

killeroftexas

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar zamanında Xbox Series S için harici HDD almıştım. Bunu konsola taktığımda konsol ona göre ayarlar yapmıştı. Şimdi bunu bilgisayarda kullanmak istiyorum fakat diski taktığım zaman bilgisayar bunu görmüyor, ne yapmalıyım? Cevaplarsanız sevinirim.
Sorunu çözdüm, konu kilit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Nasıl çözdünüz?

Merhabalar, ilk başta masaüstündeki bilgisayar sekmesinden yönete girdim. Çıkan sayfada depolama yerine geldim. Oradan aşağı tarafta "ayrılmamış disk" yazan kısımın sol tarafındaki "disk 2" yazan yerden diski başlat dedim. Ondan sonra tekrar sağ tık yaparak en üstteki seçenekten biçimlendirdim ve sorun çözüldü.
Nasıl çözdünüz?

Merhabalar, ilk başta masaüstündeki bilgisayar sekmesinden yönete girdim. Çıkan sayfada depolama yerine geldim. Oradan aşağı tarafta "ayrılmamış disk" yazan kısımın sol tarafındaki "disk 2" yazan yerden diski başlat dedim. Ondan sonra tekrar sağ tık yaparak en üstteki seçenekten biçimlendirdim ve sorun çözüldü.

Çözüm
bende biçimlendire bastım biçimlendirme başladı ama öylece donup kaldı ne bi tık yükseldi nede azaldı yardımcı olurmusunu?

Dosya Ekleri

• resim_2023-08-09_160954903.png
    resim_2023-08-09_160954903.png
    13 KB · Görüntüleme: 283

Geri
Yukarı