Bilgisayar her açılışta BIOS'a giriyor

MEnes54

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarım her açılışta BIOS'a giriyordu açamadım sonra HDD'nin kablolarını çıkarıp taktım sonra açıldı ondan dolayı mı açıldı bilmiyorum. Ondan sonra da oyuna girdim oyunda dondu birden sonra BIOS'a attı tekrar sonra bir daha biraz uğraştım yine açıldı sebebi nedir bir de BIOS'ta SATA bölümünde HDD bir gözüküyor bir gözükmüyor. Anlamadım yardım eder misiniz?

Arkadaşlar bilgisayarım her açılışta BIOS'a giriyordu açamadım sonra HDD'nin kablolarını çıkarıp taktım sonra açıldı ondan dolayı mı açıldı bilmiyorum. Ondan sonra da oyuna girdim oyunda dondu birden sonra BIOS'a attı tekrar sonra bir daha biraz uğraştım yine açıldı sebebi nedir bir de BIOS'ta SATA bölümünde HDD bir gözüküyor bir gözükmüyor. Anlamadım yardım eder misiniz?

Boot sıralamasında Windows Boot Manager'ı en üste alın. 1.sıradaki diski boot edemediğinden boot edilecek diski seçmenizi istiyor. Bu yüzden BIOS'a atıyor.

Şu an düzeldi oyunda oynadım sıkıntı yok ama sizin dediğiniz Boot Manager'i ilk defa görüyorum yoktu normalde o olmadığı için açılmıyordu herhalde.

Diski göremediğinden görmemişsinizdir. Kablo oynamış sanırım. Tak çıkar yapınca düzelmiş. Tekrarlanırsa bildirirsiniz hocam. İyi oyunlar.

Geri
Yukarı