Bilgisayar hızlandırma programı önerisi

Hicbiri bir ise yaramiyor.

Arkadaşlar bilgisayarım FPS ve hız bakımından güçlendirecek bir yazılım arıyorum. Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim, teşekkürler.

İnternetten RTX 4090 Ti Super driver indir(!)
Dostum maalesef öyle bir şey yok hızlı PC temiz PC demek sistemi yüksek PC demek.

Kanka internete öncelikle RAM indir sonra Ekran kartı işlemci topla PC'yi ama arada piyano çalabilir sıkıntı yok. (!)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam aslında tam anlamıyla öyle bir program yok. Bilgisayardaki boş şeyleri silebilirsiniz. Microsoft'un office tarzı uygulamaları arka planda çok işlem yapıyor onları kapatabilirsiniz. Discord'uda aynı şekilde eğer ki FPS yeterli gelmiyorsa arkadan kapatırsanız FPS artar. Wallpaper Engine tarzı arayüzü değiştiren programları oyuna girerken kapatabilirsiniz. HDD kullanıyorsanız doğal olarak bilgisayar içi işlemler yavaş gerçekleşir. Donanım yükseltmesi yapıp SSD alabilirsiniz. Bunların dışında çok daha yüksek bir artış istiyorsanız donanım yükseltmesi yapmanız gerekli.

Kanka internete öncelikle RAM indir sonra ekran kartı işlemci topla PC'yi ama arada piyano çalabilir sıkıntı yok. (!)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olm öyle mesajmi atilir unlemi gizlemiş bende telefon bozuldu sandim 😂😂 dostum Windows 10 kullaniyorsan özel editli Windows'lar var onlari kurabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı