Bilgisayar hoş geldiniz ekranında fazla bekliyor

batuhancvsr

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar açılırken hoş geldiniz yazısında normalden uzun bekliyorum. Bilgisayarı yeni formatlamama ragmen devam ediyor. Bilgisayar açıldıktan sonra da görev çubugu gelmiyor. Fareyi oraya götürdümde yuvarlak oluyor, yükleniyor gibi ama yüklenmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun indirdiniz mi? Kaç GB yer kaplıyor? Belki diskiniz dolu olduğu için yavaş çalışıyor olabilir.

Oyun indirdiniz mi? Kaç GB yer kaplıyor? Belki diskiniz dolu olduğu için yavaş çalışıyor olabilir.

Hocam format attımı söylüyorum disklerim bom boş 700 GB belki bırı dıgerıde 500 GB boş.

The restore operation completed successfully.
The operation completed successfully.

CMD uygulamasını açarak bu komutu girmeyi deneyin hocam. dism /online /cleanup-image /restorehealth

Bunları dedi hocam.

Bu komut nedir hocam anlamadım yeni format atmama ragmen var ve saçma bir şekilde PC özelliklerimde iyi. Bu neden olabilir?

Windows imaj dosyasını kontrol ediyor ve onarıyor hocam. Siz bilgisayarı yeniden başlatın oldu mu diye. Olma ihtimali yüzde yüz değil ama.

Deneyim hocam fakat şu an aklıma geldi sorun sürekli olmuyor arada oluyor bu sorun oldunmu PC tekrar başlatımda düzeliyor garip gelende bu bana bunu yazmayı unutmuşum.

Yeni konular

Geri
Yukarı