Bilgisayar için 2000 TL gamepad önerisi

hocam attığınız ürün 3 yıldız almış ve yorumdakiler iki el gönderildiğini belirtmiş buradan alışveriş yapmam hayatta 5 yıldız olanı var 2.5k 9 nesil 2.5k da çok fazla
Eğer biraz kendim bakayım derseniz;
buradan en ucuzlarını görürsünüz.Ayrıca sizi mutlu edecekse 8. nesil alın.

Eğer biraz kendim bakayım derseniz;
buradan en ucuzlarını görürsünüz.Ayrıca sizi mutlu edecekse 8. nesil alın.
buralara hep baktım hocam amacım çok üst düzeye kaçmak değil 8 nesil zaten gayet rahat bir şekilde oynatır diye düşünüyorum onun yön tuşlarıda daha çok hoşuma gidiyor

hocam attığınız ürün 3 yıldız almış ve yorumdakiler iki el gönderildiğini belirtmiş buradan alışveriş yapmam hayatta 5 yıldız olanı var 2.5k 9 nesil 2.5k da çok fazla
Hocam o yorumlar linktekinden farklı bir satıcıya yapılmış, yıldızları lütfen boşverin bir anlamları yok. Sarı sitede sıfırını param güvende ile alın isterseniz.

buralara hep baktım hocam amacım çok üst düzeye kaçmak değil 8 nesil zaten gayet rahat bir şekilde oynatır diye düşünüyorum onun yön tuşlarıda daha çok hoşuma gidiyor
Hocam 9. Nesil daha iyi, 300TL daha verin 1750TL 8. Nesile değmez.

Buradan alın yıldıza bakacaksınız. En kötü iade edersiniz.

Hocam o yorumlar linktekinden farklı bir satıcıya yapılmış, yıldızları lütfen boşverin bir anlamları yok. Sarı sitede sıfırını param güvende ile alın isterseniz.

Hocam 9. Nesil daha iyi, 300TL daha verin 1750TL 8. Nesile değmez.

Buradan alın yıldıza bakacaksınız. En kötü iade edersiniz.
düşünmem lazım hocam bilemiyorum kıymetli tavsiyeniz ve yorumunuz için teşekkür ederim.

Amazon Germany üzerinden alın. Bugün yeşil rengini kargo dahil 2026₺'ye gördüm, sonra fiyatı arttı tabii. Beyaz rengi stoklara girdiğinde yine 2000₺'ye bulunuyor. Takip etmek gerek. Bu ürünün Türkiye fiyatları gereksiz pahalı.

Amazon Germany üzerinden alın. Bugün yeşil rengini kargo dahil 2026₺'ye gördüm, sonra fiyatı arttı tabii. Beyaz rengi stoklara girdiğinde yine 2000₺'ye bulunuyor. Takip etmek gerek. Bu ürünün Türkiye fiyatları gereksiz pahalı.
Kargo dahil de vergi dahil mi hocam?

Kargo dahil de vergi dahil mi hocam?
Screenshot_20230905-103732_Amazon Shopping.jpg
Evet, gümrük vergilerinin de eklendiği son fiyatı gösteriyor. Sizin siparişi vermek dışında yapmanız gereken bir şey yok. Amazon sizin adınıza gümrük işlerini hallediyor.

Screenshot_20230905-103924_Amazon Shopping.jpg

Buradaki değerler tahmini olduğundan eğer arta kalan para olursa Amazon o miktarı size iade ediyor. Eğer gümrük ücreti daha fazla tutarsa Amazon sizden para tahsil etmiyor, kendi karşılıyor.

Geri
Yukarı