Bilgisayar için DualShock önerisi

Malzeme kalitesi dualsense koldan bile daha iyi tartışmasız bana soracak olursan. Trigger tuşlarında sadece adaptiflik yok ama tuşun kendisi başlı başına bir kalite. A X B Y tuşlarının hepsi cama benzer bir malzeme ile donatılmış. Scroller de keza PS5'ten çok daha iyi nişan aldırtıyor ve daha hassas. Sahibindende 1000 liraya çalışan sağlamları satılıyor. Bir kere bezle silip 0 ürün gibi kullanabilirsin.
Teşekkürler hocam. İkinci el almayı düşünmüyorum ama yine de bir göz atarım.
Teşekkürler hocam.

Amazon'dan alabilirsin 3 ay önce almıştım bu satıcıdan şu ana kadar hiç sorun çıkmadı.
Teşekkürler hocam.
Bilgisayar için tam uyumluluk istiyorsan xbox controler al geç.
Teşekkürler hocam.
Sanırım 2 adet alınacak. Sitede 1 adet kaldı yazıyor.
Hayır hocam birimiz klavyede birimiz kolda oynayacak. O kadar da masrafa gerek yok bi oyun için :D

Arkadaşlar peki Dualsense veya Dualshock 4’ü orijinal nereden alabilirim? Link atarsanız sevinirim.

Bende Xbox kolunu öneririm. Haziran'ın sonundan beri kullanıyorum bende. Bilgisayarda oynuyorsan oyunlardaki tuşlar Xbox kolunun tuşlarını gösteriyor. DualSense'in titreşim özelliği kullanmak için program falan indirmen gerek.

Teşekkürler hocam. İkinci el almayı düşünmüyorum ama yine de bir göz atarım.

Teşekkürler hocam.

Teşekkürler hocam.

Teşekkürler hocam.

Hayır hocam birimiz klavyede birimiz kolda oynayacak. O kadar da masrafa gerek yok bi oyun için :D

Arkadaşlar peki Dualsense veya Dualshock 4’ü orijinal nereden alabilirim? Link atarsanız sevinirim.

Geri
Yukarı