Bilgisayar için Xbox Controller vs DualShock Controller

YEKeren

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayar PC için.
Forza Horizon F1 gibi oyunlar oynuyorum.
Basınç hassasiyeti olsun titreşim i hissetirsin 2 kol arasında kaldım.
Xbox Series S Controller mı?
PS 4 DualShock Controller mı?
Bütçe 3300TL.

Xbox Series Controller PC'deki en iyi controller hocam. Ben de bugün itibariyle F710'dan geçmiş bulundum, çağ atladım resmen. Tavsiye ederim.

Ikisi ed iyiler. Ben DS4 kullanıyorum ama Xbox tavsiye ederim cünkü PC de oyunlar cogunlukla sadece Xbox kollarina göre ayarlaniyor.
Bir de ellerinizin büyüklügü de önemli cünkü DS4, Xbox kollarina göre daha kücük. Eger ellerin kücükse Xbox kollari rahatsiz edebilir.

Xbox Series Controller PC'deki en iyi Controller hocam. Ben de bugün itibarıyla F710'dan geçmiş bulundum, çağ atladım resmen. Tavsiye ederim.

Sağ ol hocam kararımı verdim aklımda bir soru daha var bütçe 3300 dedimde daha az olursa daha iyi olur Xbox One S Controller ı tercih eder missiniz

Sağ ol hocam kararımı verdim aklımda bir soru daha var bütçe 3300 dedimde daha az olursa daha iyi olur Xbox One S Controller ı tercih eder missiniz
One S Controller'ı da iyidir ama uzun ömürlü olsun diye Series S-X Controller'ı almak daha mantıklı. Ben Amazon Germany'den bu ürünü aldım hem de baya ucuza geliyor adaptörüyle birlikte.

Yeni konular

Geri
Yukarı