Bilgisayar için GamePad Önerileri

Evet. Bir de alıcı gerekiyor. Bunu önermemin sebebi; piyasada çok sahtesi var kolun. D&R' da iki yıl garantili. Alıcı, bir şekilde temin edilebilir. @mikeshinoda96

Orta seviye alınan kolları, 1 senede ortalama 3 sefer değiştirdiğimizi varsayarsak, ki genelde böyle oluyor. Aynı parayı ödemiş oluyoruz. Bunu alıp iki, üç sene hatta daha uzun süre, gönül rahatlığı ile kullanabilir, o açısından söyledim. @WRustle

Tam bende aynı konuyu açmaya gelmiştim. Ama arkadaş benden önce davranmış. Konu kirliliği olmaması açısından bende orta seviye gamepad bakıyorum. Ama 50Tl seviyesinde orta halli birşeyler istiyorum. Sizin söyledikleriniz üst seviye olmuyor mu?

@Yuspro Logitech ( artık Logi mi desek :) ) F310 dışında bir alternatifim var mı diye bakmıştım. Sanırım pek yok o yüzden F310 alacağım galiba. Diğerleri gereksiz pahalı ve lüks benim için. İlk defa deniyeyim diye alıyorum :)

@Yuspro Logitech ( artık Logi mi desek :) ) F310 dışında bir alternatifim var mı diye bakmıştım. Sanırım pek yok o yüzden F310 alacağım galiba. Diğerleri gereksiz pahalı ve lüks benim için. İlk defa deniyeyim diye alıyorum :)

İlk defaysa bence hevesinizi alıp bırakacaksınız. Bende öyle oldu. 2 sene önce F710 aldım okul harçlıklarımla. Şu an yatıyor. Sırf kullanabilmek için OTG kablosu aldım telefondan oynuyorum. Klavye mouse oyuncusu iseniz alışmanız çok zor. :D

İşin aslı FPS oyunlarının kralı bence klavye mouse ikilisidir. Ama arada ETS2, Rocket League gibi oyunlar oynuyorum. Sadece ETS2 için direksiyon seti almaya gerek duymadım. Biraz monitörden uzaklaşıp yatağa uzanarak oynamak iyi olur bence. Yada ev arkadaşlarıyla PES atmak için :) Arada dandik bir kol mu alsam diyorum. Yenilirsem kol bozuk abi diyebileyim diye :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı