Bilgisayar için GameSir G4 Pro vs DualSense

CanK26

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Çok önceden bir kere DualSense almıştım ve gevşeme problemli cihaz denk gelmişti bana bende iade etmiştim ve sonra hevesim kalmadığı için de bir süre beklettim. Bu aralar çok fazla emülatör ve PC oyunları oynadığım için yeniden gamepad sıkıntısı çekmeye başladım. Ayrıca DualSense Android'de bazı tuşları doğru düzgün çalışmıyordu ve biraz sıkıntı yaratmaktaydı. Şu an piyasaya baktığımda Xbox kontrolcüleri olmuş 1.000TL, 1200TL. Ondan dolayı diğer kontrolcülere bakmaya başladım. Aklıma yatan ilk model tabii ki DualSense oldu doğal olarak. Ayrıca DualSense'i iade etmeden önce kullandığım 6 günlük deneyimlerimde de hiçbir oyunda bağlantıda sıkıntı yaşamamıştım ondan dolayı hala almayı düşünüyorum. Bir yandan da internette gezerken GameSir G4 Pro adında bir kontrolcü gördüm. Hem bilgisayar, Android ve Nintendo Switch'e bağlanabiliyormuş hem de Gyroscope özelliği varmış ve telefonu tutan apart ise kontrolcü ile birleşikmiş. Bayağı ilgimi çekti doğrusu şu an fiyatlara baktığımda G4 Pro 700, DualSense( mor) 850TL aralarında gezmekte. Sizce hangisini seçmem doğru olur?

Ben G4 Pro kullanıyorum memnunum bir sorun varsa sorabilirsin bu gamepadin forumda bayağı bir detaylı incelemesi var ona da bakabilirsin.

İlk olarak siz nereden aldınız ve ne kadara aldınız. Şu an baktığımda AliExpress'te 650 TL gibi bir fiyatı var ve İncehesap 50 TL daha yani 700TL'ye Türkiye'den göndermekte ve eğer G4 Pro alırsam oradan almayı planlıyorum.

Ayrıca kontrolcünün malzeme kalitesi nasıldır, hiç kırılacak, gücsüz gibi hissettiriyor mu, ayrıca Nintendo Switch moduna alarak bilgisayarda Gyroscope'lu kullanmayı denediniz mi?

İlk olarak siz nereden aldınız ve ne kadara aldınız. Şu an baktığımda AliExpress'te 650 TL gibi bir fiyatı var ve İncehesap 50 TL daha yani 700TL'ye Türkiye'den göndermekte ve eğer G4 Pro alırsam oradan almayı planlıyorum.

Ayrıca kontrolcünün malzeme kalitesi nasıldır, hiç kırılacak, gücsüz gibi hissettiriyor mu, ayrıca Nintendo Switch moduna alarak bilgisayarda Gyroscope'lu kullanmayı denediniz mi?

Ben AliExpress'ten 400 TL'ye almıştım o zamanlar İncehesap'la arasında daha fazla fark vardı kontrolcünün ön yüzeyi metal bir malzeme arkadı sert plastik sadece PC ve trlefon modunda kullandım Gyroscope'yi hiç kullanmadım fakat hem bu forumda başlıklardan aratarak hem de internette videoları var kaliteli bir gamepadd bence her türlü DualSense'den iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı