Bilgisayar için oyun kolu önerisi

Ibrahim 52

Centipat
Daha fazla  
PC de oyun konsolu hangisi daha iyi?
Logitech mi daha hassas PS3 kolu mu?
Şu an PS 3 kolu var. Ama bayağı eski hassayit azaldi. Analog için hangisini onerirsiniz arkadaşlar? Teşekkür sağ olun.

Logitech'in kolları kaliteli, tavsiye edebilirim. Sadece LT ve RT tuşları biraz sert, Xbox ve PS gibi yumuşak değil. Alışmak biraz süre isteyebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette 120 TL'ye satılan Xbox kollarını önermem 3 ay dayanmadı onlarda. Logitech F310, F710'lara bakabilirsin.

Ben Hepsiburada gibi yerleri kastetmek istemedim Medimarkt veya Teknosa gibi yerlerden alınması her zaman önceliğim oldu daha hayatımda gidip Hepsiburada ve ona benzer yerlerden elektronik alet almadım ve almayı da düşünmem açıkçası nasıl bir şey gönderdikleri belli olmuyor ve mağazadan mağazaya ilgili olmaları da bayağı düşüyor.

DS3 almaya karar verirsen şu konuma bakabilirsin. :)

DS3 almaya karar verirsen şu konuma bakabilirsin. :)

Açıkçası ben Trendyol gibi yerlere pek güvenemiyorum sonuçda sadece aracılık yapıyorlar. Nasıl bir kol gönderecekleri belli olmuyor ve gönderdikleri şeyin arkasındada pek durmuyorlar onun için bana göre Teknosa, Vatan Computer, medimarkt gibi yerler önceliğin olsun.

Açıkçası ben Trendyol gibi yerlere pek güvenemiyorum sonuçda sadece aracılık yapıyorlar. Nasıl bir kol gönderecekleri belli olmuyor ve gönderdikleri şeyin arkasındada pek durmuyorlar onun için bana göre Teknosa, Vatan Computer, medimarkt gibi yerler önceliğin olsun.
Orası öyle haklısın ama bütçe yoksa mecburi alınıyor işte.

Geri
Yukarı