Bilgisayar için VR Sanal gerçeklik gözlüğü tavsiyesi

Elyidos

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.
Ben yeni sistem topladım ve performansından ziyadesiyle memnunum. Ancak su anki hayalim sanal gerçeklik gözlüğüyle oyunları oynamak. Bu iş nasıl olur? Nasıl bir gözlük almalıyım? Bana bilgili ve oynamış arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba.
Ben yeni sistem topladım ve performansından ziyadesiyle memnunum. Ancak su anki hayalim sanal gerçeklik gözlüğüyle oyunları oynamak. Bu iş nasıl olur? Nasıl bir gözlük almalıyım? Bana bilgili ve oynamış arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Teşekkürler.
Benim de aklımı ara sıra kurcalamıyor değil şu iş. Bilgili arkadaşlardan fikir ve görüşlerini bekliyorum ben de.

Benim de aklımı ara sıra kurcalamıyor değil şu iş. Bilgili arkadaşlardan fikir ve görüşlerini bekliyorum ben de.
Arkadaşlar merhaba.
Teşekkürler.
HTC Vive ve Oculus rift en iyi ikisi fakat bütçe istiyor belirteyim.

Oculus Rift çok tercih ediliyor.

Merhaba, bende Lenevo Explorer sanal gerçeklik gözlüğü var. HTC Vive'den %80 daha iyi görüntü kalitesine sahip. HTC Vive gibi hareketlerinizi sanal gerçekliğe aktarıyor. 2 adet Controller var. Ve normalde ekstra almanız gereken Bluetooth 4.0 adaptörü var. İlgilenecek vakit bulamadığımdan vede paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum. Yurtdışından getirildi. Sıfırdan farkı yok, kutusunda. Çok az kullanabildim ve tertemiz. Ve öyle bilgisayar fiyatında değil. Pazarlık olur. İsterseniz şu linkten mesajlaşabiliriz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı