Bilgisayar VR oyunları için sanal gerçeklik gözlüğü önerisi

SıraMarkaPuan
1Valve Index PC VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü Seti10/10
2HTC Vive Pro Eye Full Kit Sanal Gerçeklik Gözlüğü10/9.9
3Htc Vive Cosmos Elite Sanal Gerçeklik Gözlüğü10/9.9

SıraMarkaPuan
1Valve Index PC VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü Seti10/10
2HTC Vive Pro Eye Full Kit Sanal Gerçeklik Gözlüğü10/9.9
3Htc Vive Cosmos Elite Sanal Gerçeklik Gözlüğü10/9.9
Index dışında diğer ikisi beş para etmez açıkcası. Onlara verilen para yerine HP Reverb G2 alınabilir. Index'in 50K, Reverb'in 20K arasında gezdiğini ve onların da düzgün bir bilgisayara ihtiyac gerektirdiğini düşünürsek bu fiyatlara bunları almak yerine Quest 3 bekleyip Quest 3 almak daha mantıklı olacaktır kendi fikrimce.

Index dışında diğer ikisi beş para etmez açıkçası. Onlara verilen para yerine HP reverb G2 alınabilir. Index'in 50k, Reverb'in 20k arasında gezdiğini ve onların da düzgün bir bilgisayara ihtiyac gerektirdiğini düşünürsek bu fiyatlara bunları almak yerine Quest 3 bekleyip Quest 3 almak daha mantıklı olacaktır kendi fikrimce.

Hocam ben sadece en çok beğenilenleri yazdım açıkçası VR ile alakalı pek bir bilgim yok

Belirli oyunlar için yeterli olacaktır. DLSS/FSR gibi teknolojileri de kullanarak FPS artışı sağlayabilirsiniz.
Peki Görüntü kalitesi olarak iyi bir performans sağlar mı ? Ekran Kartım Gtx 1650 ti işemci İntel İ7 10.Nesil

Belirli oyunlar için yeterli olacaktır. DLSS/FSR gibi teknolojileri de kullanarak FPS artışı sağlayabilirsiniz.
Bide fiyat olarak ucuz HTC Sanal Gerçeklik gözlüğü öneriniz varmı ?

Son düzenleme:
Peki Görüntü kalitesi olarak iyi bir performans sağlar mı ? Ekran Kartım Gtx 1650 ti işemci İntel İ7 10.Nesil

Bide fiyat olarak ucuz HTC Sanal Gerçeklik gözlüğü öneriniz varmı ?
HTC'nin en düşük PCVR uyumlu gözlüğü Cosmos onun da fiyati 13.500₺. Bu fiyatta Quest 2 almak daha mantıklı ve görüntü kalitesi olarak iyi bir performans alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı