Bilgisayar ilk açıldığında yüksek fan sesi

grainn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayar daha yeni sayılır, hiçbir sorun yoktu fakat son 5-6 gündür her sabah kalkınca fişi takıyorum, açıyorum PC'yi ama ''dar dar dar'' ses çıkartıyor. Kasanın en önündeki, en alttaki fan. Diğerlerinde sorun yok. Sizce ne yapmam lazım? Sadece sabah kalkınca ilk açışta oluyor, başka olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de şu an aynı sorunu yaşıyorum PC daha 6 aylık. İlk açılışta 10-15 saniye tornavida sokuyorlarmış gibi bağırıyor sonra kendi kendine eski sesine dönüyor, çalışmada bir sorun olmuyor ve 1 haftadır bu halde. İçini açıp temizledim ama zaten pek toz da yoktu. Sorunu çözen arkadaşlar nasıl çözdü yardımcı olabilir misiniz?

Ben de şu an aynı sorunu yaşıyorum PC daha 6 aylık. İlk açılışta 10-15 saniye tornavida sokuyorlarmış gibi bağırıyor sonra kendi kendine eski sesine dönüyor, çalışmada bir sorun olmuyor ve 1 haftadır bu halde. İçini açıp temizledim ama zaten pek toz da yoktu. Sorunu çözen arkadaşlar nasıl çözdü yardımcı olabilir misiniz?

Dostum bu ilk açtığında oluşan sıcaklıktan dolayıymış bir zaman sonra bende yok oldu şu an böyle bir sorunum yok özel bir yol uygulamadım.

Geri
Yukarı