Çözüldü Bilgisayar ilk açışta "Bu dosyayı nasıl açmak istiyorsunuz?" diye soruyor.

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Muhammet Karaca

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Online Girişimci
Dostlar merhaba bir sorunumuz var.

Açılıştan bir on saniye sonra bu geliyor:
Ekran Görüntüsü (123).jpg

Not defteri ile aç yapıyorum bu çıkıyor:
Ekran Görüntüsü (124).jpg

İki gündür masaüstü bilgisayarımda bu sorunu yaşıyorum. Sorunu bilgisayardan bir programı kaldırdıktan sonra değişen yazı tipimi eski haline getirmek için geri yükleme yaptıktan sonra yaşamaya başladım. (Tekrar bu sorunu yaşamadığım zamana geri yüklemeyi denedim sonuç olumsuz) Yabancı forumlarda nox player adlı adroid emülatör'den kaynaklandığını söylüyorlar. Ben bu emülatörü kullandım ama çok uzun süreler oluyor. Kaldırdıktan sonra böyle bir sorun oluşmamıştı? Sistem dosyalarını falan tarattım eksik, bozuk dosya yok. (Not defterinde belirtilen yola gittiğimde boş olduğunu görüyorum.) Bilgisi, çözümü olanlar aydınlatabilir mi lütfen?
Sorunun yaşanmadığı yedeğe döndüğümde ise açılışta gelen bu oluyor.
Ekran Görüntüsü (117).jpg

Nox Player'i açmaya çalışıyor ama neden durduk yere otomatik başlangıç olarak ekledi kendisini, iTunes'un, Windows'un o sürümünden daha yeni bir versiyonuna döndüyseniz normal o uyarı, silip yeniden kurun.

Çok daha eski bir yedeğe dönerek sorunu çözdüm, dostlar. Sağ olun.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı