Bilgisayar iyi olmasına rağmen kasıyor

YüceLowyer

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
120 GB SSD 1 TB hdd
Ekran kartı
Radeon rx 570 8 GB ddr5
İşlemci
Intel core i7 3770
Bilgisayarımda daha öncelerden Rocket League oynarken, Google Chrome'da gezinirken, GTA 5 oynarken hiç kasma takılma donma olmuyordu format attıktan sonra sistem hiç eski performansını vermedi 4 kere üst üste format attım driverları gerek elle gerek Driver Booster ile kurdum optimizasyon ayarlarını yaptım gene de kasıyor daha önceden kasmıyordu ne yapmam gerekiyor Chrome'da bile donuyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımda daha öncelerden Rocket League oynarken, Google Chrome'da gezinirken, GTA 5 oynarken hiç kasma takılma donma olmuyordu format attıktan sonra sistem hiç eski performansını vermedi 4 kere üst üste format attım driverları gerek elle gerek Driver Booster ile kurdum optimizasyon ayarlarını yaptım gene de kasıyor daha önceden kasmıyordu ne yapmam gerekiyor Chrome'da bile donuyor?
Driver Booster kullanmayın.

Windows'u nereye kuruyorsunuz SSD olduğundan emin misiniz?
Evet, Windows SSD üzerine kurulu kendim taktım ssd'yi

Driver Booster kullanmayın.
Driver booster genelde kullanmıyorum format sonrası birden bire kasma donma olduğu için birde driver booster denedim gene de kasıyor yoksa manuel yapıyorum orada belirttim.

Sorununuz RAM yetersizliğinden kaynaklı olsa gerek.
Bilgisayarı ilk açtığım zaman sistem yüzdeliği açıyorum sadece ram %50 civarlarında CPU gpu %30 altında oyuna girdiğimde ram %90 civarlarına çıkıyor ama format atmadan önce rocket league oynarken donmuyordu 🤔

Yeni konular

Geri
Yukarı