Bilgisayar Kaç Saat Açık Kalabilir?

27 gün test için mi açık bıraktın? Yoksa bilgisayar bir server mi? Bir de en uzun gördüğünüz süre ne kadar? Bu kadar mı?
Server değil imzamdaki sistem. Test için değil, kapatmaya gerek duymuyorum, boşta zaten az elektrik harcıyor. Güncelleştirme vs. yüklemek için yeniden başlatmasam daha da çok olurdu, 3 ay gördüğüm oldu.

Ben laptopumu yatak altına koymuştum eskisini açık unutmuşum bi kaç ay orda durdu baktığımda sarjı falan 4 idi ama rahat dayanmıştı pili olsa 3 ay daha durur
Pişmanmıyım? Deilim olsa bidaha yaparım

Ben laptopumu yatak altına koymuştum eskisini açık unutmuşum bi kaç ay orda durdu baktığımda sarjı falan 4 idi ama rahat dayanmıştı pili olsa 3 ay daha durur
Pişmanmıyım? Deilim olsa bidaha yaparım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Laptop batarya varsa ya da masaustu sistemde guc kaynagi varsa elektrik oldugu surece acik kalabilir sorun olmaz. Zaten ekran karti, ram, depolama birimi vs yuk altinda degilken cok az tuketim yapiyor. Islemci minumum guc tuketimi ve maksimum guc tuketimi %100 ise belki o sakatlik cikarabilir.

Sertifikasız bir PSU'yu günde 12 saat çalıştırmak sorun olur mu?
Kahramanmaraş 35 derece ortalama.
Model ne?
Sertifikalı olup çöp olan güç kaynakları da çok, sırf sertifikaya göre bir şey denemez ancak sertifikası yoksa ve eskiyse kötü bir PSU muhtemelen.
Ben kullanmanı bile önermem. Kimse burada bir şey olmaz diyip zan altında kalmak da istemez. Bence sıkıntı olabilir.

Geri
Yukarı