Bilgisayar kapalıyken kulaklığın ışığı yanıyor

Uğurcan Belen

Hectopat
Bilgisayari kapatıyorum fakat hala kulaklığın ışığı yanmaya devam ediyor. Ne yapmam gerekiyor? Anakartım ASRock.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayari kapatıyorum fakat hala kulaklığın ışığı yanmaya devam ediyor. Ne yapmam gerekiyor? Anakartım ASRock.

Bazı kulaklıkların RGB için ayrı, ses için ayrı ve mikrofon için ayrı girişi bulunuyor. Eğer kulaklığın öyleyse yatarken RGB kablosunu çıkartın. Veya direk kulaklığın üzerinde RGB tuşu varsa onu kapatın.

Bazı kulaklıkların RGB için ayrı, ses için ayrı ve mikrofon için ayrı girişi bulunuyor. Eğer kulaklığın öyleyse yatarken RGB kablosunu çıkartın. Veya direk kulaklığın üzerinde RGB tuşu varsa onu kapatın.
Hocam sadece usb girişi var benim kulaklıkta ve rgb tuşuna basınca hiçbir işe yaramıyor
Normal şekilde yanmıyor kırmızı bir ışık şeklinde yanıp sönüyor ve kapanmiyor ışığı

Hocam sadece USB girişi var benim kulaklıkta ve RGB tuşuna basınca hiçbir işe yaramıyor.
Normal şekilde yanmıyor kırmızı bir ışık şeklinde yanıp sönüyor ve kapanmiyor ışığı.

O zaman tek çare bilgisayarı kapatırken kulaklığı da çekmek gibi gözüküyor hocam.

Reis benim de böyle oluyordu bende her kapattığımda kasanın güç tuşuna basıp komple kapatıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı