Bilgisayar kapalıyken PSU patladı

Muhammed turkmen

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarım kapalıyken PSU patladı elektrip gidip geri geldi ve birkaç dakika sonra bilgisayar kapalıyken PSU patladı. Şu an PSU kasadan çıkarttım direkt çöpe gitti çalışmıyor fakat merak ettiğim bir şey var, parçalarım zarar görmüş müdür? Yeni PSU alana kadar bunu çok merak edeceğim yoksa kafayı yiyeceğim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bilgisayarım kapalıyken PSU patladı elektrip gidip geri geldi ve birkaç dakika sonra bilgisayar kapalıyken PSU patladı. Şu an PSU kasadan çıkarttım direkt çöpe gitti çalışmıyor fakat merak ettiğim bir şey var, parçalarım zarar görmüş müdür? Yeni PSU alana kadar bunu çok merak edeceğim yoksa kafayı yiyeceğim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yeni PSU alana kadar diğer parçalara ne olduğunu bilemezsin geçmiş olsun bu arada PSU markası neydi?

Hasar görme olasılığı yüksek çünkü PSU tüm parçalarla bağlantılı sıkıntı olabilir.

Yeni PSU alana kadar diğer parçalara ne olduğunu bilemezsin geçmiş olsun bu arada PSU markası neydi?
Psu markası game power umarım birşey olmamıştır karantinadan sonra yeni bir psu alıp deniyicem
Hasar görme olasılığı yüksek çünkü PSU tüm parçalarla bağlantılı sıkıntı olabilir.
Umarım öyle birşey olmaz ama parçaların garantisi var olmadı son şansım o kabul olurmu olmaz mı hiç bilemiyorum

Tamam hocam Gamepower marka PSU alacaklara bu konuyu gösteririm tekrardan geçmiş olsun.
Çok iyi olur kimsenin başına gelmesi aşırı şiddetli patladı çok teşekkür ederim
Game Power, Power tech ve benzeri/muadili parçalar kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederim evet ucuz fakat malzeme kalitesi çöp. Geçmiş olsun dostum.
Hocam pişmanım ya zaten yeni psu alıcam corsair veya fsp almayı düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı