Bilgisayar kapalıyken PSU patladı

Bilgisayar kapalıyken nasıl patlamış, konu trole benziyor. Kısacası "No SS No Güven".
PC kapalı olsa bile PSU'da elektrik akımı durmaz bilip bilmeden konuşarak trol konu demeyin.
Bilgisayarım kapalıyken PSU patladı elektrip gidip geri geldi ve birkaç dakika sonra bilgisayar kapalıyken PSU patladı. Şu an PSU kasadan çıkarttım direkt çöpe gitti çalışmıyor fakat merak ettiğim bir şey var, parçalarım zarar görmüş müdür? Yeni PSU alana kadar bunu çok merak edeceğim yoksa kafayı yiyeceğim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Geçmiş olsun dostum,en azından ders çıkarmış oldun sadece sende değil bu konuyu gören herkes ders çıkardı GAMEPOWER alınmaz.Tekrardan geçmiş olsun umarım ne size ne de parçalara zarar gelmemiştir.
Laptop kullanmanın faydaları :)
Laptopta da bu olaylar görülebilir.
Ben bilgisayarı kapattığımda kasanın arkasında bulunan güç tuşunu da kapatıyorum; buna rağmen elektrik akımı devam eder mi? Hortlatıyorum üzgünüm.
Etmez siz direk PSU'ya giden ekeltrik akımını kesiyorsunuz herhangi bir sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum.PSU markanızı öğrenebilirmiyim ona göre daha iyi bir yanıt yazabilirim.

PC kapalı olsa bile PSU'da elektrik akımı durmaz bilip bilmeden konuşarak trol konu demeyin.

Geçmiş olsun dostum,en azından ders çıkarmış oldun sadece sende değil bu konuyu gören herkes ders çıkardı GAMEPOWER alınmaz.Tekrardan geçmiş olsun umarım ne size ne de parçalara zarar gelmemiştir.

Laptopta da bu olaylar görülebilir.

Etmez siz direk PSU'ya giden ekeltrik akımını kesiyorsunuz herhangi bir sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum.PSU markanızı öğrenebilirmiyim ona göre daha iyi bir yanıt yazabilirim.
Aero Cool VX PLUS 400.

Geri
Yukarı