Bilgisayar kapalıyken USB portları çalışıyor

Resmini attım hoca o sekme altında ErP Ready bulamadım ama

Fotoğraf atamam maalesef denediğim bilgisayar bana ait değil ve şuan ulaşamam o kişiye ama o ayarı internetten bulmuştum, bakınız:

1583666920125.png

Bulamadım maalesef konu güncel yardımcı olabilecek var mı acaba?

Araştırdım ve klavuzda görünüyor erp ama BIOS'da şu an görünmüyor resimde olduğu gibi bende kendilerine mail attım dönüş yapmalarını bekliyorum.

@Recep Baltaş @Ali Güngör yardımlarınızı bekliyorum.
@MayCrasH hocam biliyorsanız yardım eder misiniz?
@Asım Demir @BERWAR @MF @Fatih Işık @26318 @24099

Ya da gelişmiş ayarlarda USB sarj etme ile alakalı bir ayar var ise onu da kapat.

Yok hocam maalesef ASUS’a mail attım şu an bakalım cevabını bekliyorum.
Kılavuzda gördüğüm yerlerde BIOS içerisinde bulunmuyor anlayamadım en son sürümü yüklü BIOS'unda bakalım bir şekilde çözüme kavuşturacağız umarım.

Son düzenleme:

Araştırdım ve klavuzda görünüyor ErP Ama BIOS'da şu an görünmüyor resimde olduğu gibi bende kendilerine mail attım dönüş yapmalarını bekliyorum.

Araştırdım ve klavuzda görünüyor erp ama BIOS'da şu an görünmüyor resimde olduğu gibi bende kendilerine mail attım dönüş yapmalarını bekliyorum.

@Recep Baltaş @Ali Güngör yardımlarınızı bekliyorum.
@MayCrasH hocam biliyorsanız yardım eder misiniz?
@Asım Demir @BERWAR @Mikail Fidan @Fatih Işık @Darktower @Akil Gündoğan

Yok hocam maalesef ASUS’a mail attım şu an bakalım cevabını bekliyorum.
Kılavuzda gördüğüm yerlerde BIOS içerisinde bulunmuyor anlayamadım en son sürümü yüklü BIOS'unda bakalım bir şekilde çözüme kavuşturacağız umarım.

BIOS güncel mi? Belki kullandığınız sürümde sorun vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı