Bilgisayar kapandıktan sonra bir müddet açılmıyor

1.Ekran kartı fanını iyice temizle.
2.Kasaya hava tuttur.
3.Psu kontrol et kaç watt olduğunu öğren. Psu üzerinde yazabilir.
4.Gerekirse tanıdık varsa birinden ödünç psu al öyle bir dene.

Dostum mağlesef kasanın içini açamıyorum açarsam garanti dışı kalır ve casper in servisi de uzak masaüstü pc sonuçta oraya kadar götürmek gelmiyor içimden başka bi çözümü yokmudur ? en azından bi sorunu ne olduğunu bileyim donanımsal dışında sistemsel bir sorun olamaz mı ? (virüs taramsından geçirdim birşey çıkmadı)

neyse beyler yardımınız için teşekkürler en son çare garanti olucak sanırım yardım eden herkese çok teşekkürler [KONU KİLİT]

neyse beyler yardımınız için teşekkürler en son çare garanti olucak sanırım yardım eden herkese çok teşekkürler [KONU KİLİT]

kardeş stabil çalışmayan bir anakartım var benim bilgisayarımda. Ekran kartını çıkartsam taksam görüntü gelmez. O sıkıntıyı gidersek Ethernet kartını görmez. 2 gün pcı slotu değiştiririm görsün diye. Değiştire değiştire anam ağlar sonun da birinde algılar interneti bağlarım. Öyle sıkıntılı bir anakartım var. Senin Görüntü gelememe sıkıntında bana sanki donanımsalmış gibi geliyor. Sistemsel olacağını pek düşünmüyorum. Ama garanti kapsamındaysa hiç bekletme oraya götür. Kasayı açamadıktan sonra gerisi boş.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı