Bilgisayar kapandıktan sonra açılmıyor

Descont

Hectopat
Daha fazla  
Yaklasik 4 5 gün önce den beri PCkapaniyordu aniden. Power tuşuna 3 4 bazen 7 8 kez bastigimda aciliyordu. Dun gece tekrar kapandi ve hic acilmadi. 10 20 kez power tusuna basiyorum 2 3 saniyeligine çalışıp tekrar kapaniyor ekran gelmeden. BIOS ayarlarina da giremiyorum tabi.

Cok arastirma yaptım, ugrastim halledemedim.
PSU degisip denedim, BIOS pilini cikarip taktım, işlemci macununu kontrol ettim kurumamis ve yeterli, ekran kartini ve RAM'leri cikarip denedim, fişi ve kabloyu degistim sonuç hep ayni.

Tek anakart kaldı suan tırsıyorum anakarttan olma ihtimalini duyunca. Sizce ne gibi sorun olabilir başka acaba yardimci olur musunuz?

Anakarttan olsaydi neden 4 5 gun ara ara kapandi ama açılıp idare etti onu da merak ediyorum. Simdiden teşekkürler..

Bu arada kasam DELL Optiplex 3010 dikey kasa. 8 GB 1600 MHz CL9 RAM GTX 750 Ti anakarti ve i3 3220 3.3 GHz islemci var. Belirtmekte fayda var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı