Bilgisayar kapanırken uyarı veriyor

Arkadaşımızın sorusu farklı, o programı sormamış, uyarıyı sormuş. Yine de özür dilerim. Size de iyi forumlar hocam.
canınız sağolsun hocam, tek sevmediğim şey mahalledeki bilgisayarcı ile karşılaştırılmaktı, sert çıkıştıysam ben özür dilerim. Arada bir parlıyabiliyorum bu konuda.

Canınız sağ olsun hocam, tek sevmediğim şey mahalledeki bilgisayarcı ile karşılaştırılmaktı, sert çıkıştıysam ben özür dilerim. Arada bir parlıyabiliyorum bu konuda.

Yok ya bende espri yaptım zaten. Klişe olmuş, her mahalle bilgisayarcısı her şeye ¨Format at düzelir.¨ muhabbeti var ondan.

Sen biliyor musun?
Zararlı yazılım ile oluşan arka planda açık kalan uygulamadır, bir gün a programı olarak gözükür bir gün b programı olarak gözükür. Bu virüslü yazılımlar genelde İnternette olan yazılımların çoğunda vardır. Bazıları bilinçsiz olarak kullanılmaya devam edilirse bilgisayar için sorun olabilir. Bunun için önerebileceğim uygulamalar var. Yararlanmak istersen verebilirim.

Zararlı yazılım ile oluşan arka planda açık kalan uygulamadır, bir gün a programı olarak gözükür bir gün b programı olarak gözükür. Bu virüslü yazılımlar genelde İnternette olan yazılımların çoğunda vardır. Bazıları bilinçsiz olarak kullanılmaya devam edilirse bilgisayar için sorun olabilir. Bunun için önerebileceğim uygulamalar var. Yararlanmak istersen verebilirim.

Bana önerebilir misiniz, bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum da?

Sen biliyor musun?

Bana önerebilir misiniz, bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum da?
Tabikide, Norton plus öneririm ama fiyatı 59.99, bilgisayarınıza virüslü yazılımı bırakın güvenli olan çoğu dosyaları zarar vereceği için bile izin vermiyor. Ben işimin gereği kullanıyorum. İnternette bulabilirseniz bedavaya denemenizi tavsiye ederim, Panda yazılımı da olabilir. Onun fiyatlarını bilmiyorum ama.

Bilgisayarı kapatırken arkada program açık kalmış ve onu da kapatırken sana bildirim veriyor. Bir problem yok.
ama arkada açık program yok ki
Hocam bu program işlem yapıyor kapatmak istediğinize emin misin gibi bir anlama geliyor.
Gördüğüm üzere NVIDIA'nın bir servisi kapatmanızda bir sakınca yok.
her bilgisayarımı kapatırken çıkıyor karşıma, bilgisayara bir zararı olmaz dimi
reis internetten hiç bir şey indirmedim driverlerin hepsi kendi güncellendi orjinal ama yinede bu uyarıyı alıyorum neden bilmiyorum. Ve birde bilgisayara bir zararı olmaz dimi?

ama arkada açık program yok ki

her bilgisayarımı kapatırken çıkıyor karşıma, bilgisayara bir zararı olmaz dimi

reis internetten hiç bir şey indirmedim driverlerin hepsi kendi güncellendi orjinal ama yinede bu uyarıyı alıyorum neden bilmiyorum. Ve birde bilgisayara bir zararı olmaz dimi?
Flash bellek ile veri alıp yada yüklediğiniz oldu mu?

Geri
Yukarı