Bilgisayar kapanırken uyarı veriyor

Virüs olabilirmiş. Siz yine de bir Kaspersky / Avast ile bir tam tarama yapın.

Reis Norton sevdasını bence bir kenara bırakmalısın. Daha iyi olan Kaspersky, Comodo gibi Anti-Virüs'ler var. Norton'u kötülemiyorum, ancak daha iyi antivirüsler de var.
Tabikide deneyebilir, benim tercihim Norton. Nedeni ise Almanya'ya gittiğim zaman Mercedes binasında ki bütün bilgisayarlarda yüklü olmasıydı. Senin saydıklarında bence çok iyiler kullanabilir. Derin tarama yapmanı önerebilirim. Aralarından hoşuna gideni seçebilirsin 😂

Ücretsiz olanından ve iyi olanından bir site verir misin reis ya?

Hocam bu Kaspersky ücretsiz olan:
Bu da Comodo ücretsiz olan, Internet Secuirty olanı seç:
Tabii ki de deneyebilir, benim tercihim Norton. Nedeni ise Almanya'ya gittiğim zaman Mercedes binasında ki bütün bilgisayarlarda yüklü olmasıydı. Senin saydıklarında bence çok iyiler kullanabilir. Derin tarama yapmanı önerebilirim. Aralarından hoşuna gideni seçebilirsin 😂

Norton pahalı, beleş her zaman baş tacıdır. Güvenliğime önem veririm ama bir programa 60 lira verecek kadar sıyırmadım. Üstelik hata yapma riskleri bile var.

Virüs olabilirmiş. Siz yine de bir Kaspersky / Avast ile bir tam tarama yapın.
tamamdır.

Norton pahalı, beleş her zaman baş tacıdır. Güvenliğime önem veririm ama bir programa 60 lira verecek kadar sıyırmadım. Üstelik hata yapma riskleri bile var
çok sağol

Norton pahalı, beleş her zaman baş tacıdır. Güvenliğime önem veririm ama bir programa 60 lira verecek kadar sıyırmadım. Üstelik hata yapma riskleri bile var.
dostum eğer ki bilgisayarın da iş yapıyorsan ve bankada stajyersen mecbursun.

Geri
Yukarı