Çözüldü Bilgisayar kapanmama sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YasirHoca

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Öncelikle hatam varsa admin arkadaşlardan özür diliyorum.Bu konunun yeri burası mı açıkcası bilmiyorum.Sorunum şöyle; bilgisayarımı normal şekilde kapat dediğimde kapanmıyor monitor kapanıyor fakat kasa hala çalışıyor işletim sistemim win 8 sorun nerede acaba birde pc yi yeniden başlatınca parola girme ekranından kapat deyince anca ozaman kapanıyor.

Çözüm
Denetim masası > güç seçenekleri > hızlı başlat'ın yanında bir tik varsa kaldırın. Ben böyle çözdüm kendiminkini.
Denetim masası > güç seçenekleri > hızlı başlat'ın yanında bir tik varsa kaldırın. Ben böyle çözdüm kendiminkini.

Sağ olun dediğiniz gibi yaptım. Kapat dedim ve kapandı 10 gündür bu sorun vardı sanırım nihayet çözüldü. İlginiz ve vaktiniz için teşekkür ederim iyi geceler.

Yazılımsal olarak deneme yapmışsınız. Fakat bu işletim sistemlerini her defasında aynı kaynak dan mı kurdunuz ? Aynı kaynak dan kurduysanız, farklı kaynak dan işletim sistemini temin edin ve o şekilde deneyin.

Bir yerden power suply bulabilirseniz o şekilde deneme yapabilirsiniz.

Son olarak, bios güncellemesi yaparak deneyebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Yazılımsal olarak deneme yapmışsınız. Fakat bu işletim sistemlerini her defasında aynı kaynakdan mı kurdunuz? Aynı kaynakdan kurduysanız, farklı kaynakdan işletim sistemini temin edin ve o şekilde deneyin.

Bir yerden Power suply bulabilirseniz o şekilde deneme yapabilirsiniz.

Son olarak, BIOS güncellemesi yaparak deneyebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Sağ ol dostum ama sorunum çözüldü. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı