Bilgisayar kargo yerine elden iade edilebilir mi?

Merveozen

Femtopat
Daha fazla  
Geçen günlerde aldığımız bilgisayardan memnun olmadığım için iade edeceğim. Fakat paketlemesini kendimiz yapacağımız için emin değiliz ilk gelişinde köpük vs kırık gelmişti profesyonel olanların yaptığı paketlemede bile hata varsa bizim ilk defa yapıcağımız kargoyu düşünemiyorum. Sadede gelirsek eğer kendim kargolamak yerine elimde mağazasına götürebilir miyim bunu duymaya çokk ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Geçen günlerde aldığımız bilgisayardan memnun olmadığım için iade edeceğim. Fakat paketlemesini kendimiz yapacağımız için emin değiliz ilk gelişinde köpük vs kırık gelmişti profesyonel olanların yaptığı paketlemede bile hata varsa bizim ilk defa yapıcağımız kargoyu düşünemiyorum. Sadede gelirsek eğer kendim kargolamak yerine elimde mağazasına götürebilir miyim bunu duymaya çokk ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.
Bunu satın aldığın yeri arayıp öğrenebilirsin

Evet. Sipariş numarası vs. sunarsanız götürebilirsiniz. Kutusunu, faturasını vb. unutmayın :)

Öyle bir şey düşünmüyorum. Ve memnun kalmadınız diye iade zor. Ancak kusurlu mal ise kolay. Nereden ne zaman aldınız?

Öyle bir şey düşünmüyorum. Ve memnun kalmadınız diye iade zor. Ancak kusurlu mal ise kolay. Nereden ne zaman aldınız?
sadece memnun kalmadığım için değil görseldeki ile uyuşmuyor ve anakart söylenenden farklı geldi aldığım yer ise Trendyol City bilişim teşekkürler
sadece memnun kalmadığım için değil görseldeki ile uyuşmuyor ve anakart söylenenden farklı geldi aldığım yer ise Trendyol City bilişim teşekkürler
geldiğinde köpük falan hasarlı geldi emin değilim üründe birşey yok gibi amma hasarlı da olabilir görünürde birşey yok dediğim gibi

Sadece memnun kalmadığım için değil görseldeki ile uyuşmuyor ve anakart söylenenden farklı geldi aldığım yer ise Trendyol City bilişim teşekkürler

Geldiğinde köpük falan hasarlı geldi emin değilim üründe bir şey yok gibi amma hasarlı da olabilir görünürde bir şey yok dediğim gibi

O zaman iade edebilirsiniz ne zaman oldu alalı?

Kargoda kapımdan al seçeneği yok mu?

emin değilim yardımcı olan olmadı nasıl yapabilirim ve satıcıya bu konuda soru sormam söylediniz ne yazabilirim yazar mısınız kopyalayayım teşekkürler şimdiden

Firma iletişim bilgileri aşağıdaki gibi. Direkt onlarla iletişime geçip bize söylediklerini iletebilirsin.

Geri
Yukarı