Çözüldü Bilgisayar kasa camını çıkarırsak ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ibo3838

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarı yeni aldım stok fan kullanıyorum 85 derece oluyor Valorant oynarken camı çıkarsam ne kadar fark eder. Kasa fotoğraftaki yerde.
Bir de kasa 4 fanlı 3 önde iki arkada.

3 önde 1 arkada.

IMG_20240314_183753.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasayı dar alana koyma, mümkünse açık alanda ve monitörün seviyesinde bir yerde dursun. Mümkünse de kule tipi bir fan 7500f için yeterli, sıvı soğutucuya gerek yok. Gereksiz yüksek ısınması büyük ihtimal dar alandan kaynaklıdır.

Bilgisayarı yeni aldım stok fan kullanıyorum 85 derece oluyor Valorant oynarken camı çıkarsam ne kadar fark eder. Kasa fotoğraftaki yerde.

3 önde 1 arkada.

Eki Görüntüle 2144707

Hocam umarım o önde fanlardaki grilik toz değildir ayrica cami çıkaracaksan kasayı masanın üstüne al hem tozlanması daha uzun sürer ve hava tahliyeside iyi olur.

3 önde 1 arkada.

Eki Görüntüle 2144707

Hocam kasanın yeri biraz kötü arkası sağı solu boş olsun bir de kule tipi soğutucu işinizi görür fazla pahalı değil.

Hocam kasanın yeri biraz kötü arkası sağı solu boş olsun bir de kule tipi soğutucu işinizi görür fazla pahalı değil.

Reis şu an gerek yok boş harcama yapmaya sorun olursa çok ısı 90 derecelere çıkarsa alırız bir kule tipi soğutucu bir de kral masada boş yer yok sağı solu arkası boş yer kasayı odanın ortasına koymam lazım senin söylediğini yapmam için mecbur burada duracak kasa ama bir sorun çıkarırsa sıcaklık güzel bir kule tipi alacağım.

Şu PC kasasına hararet yapmış motor muamelesi yapmayın arkadaşlar.:D stok fan değişmeli. İster kasanın ön tarafı aç. İster kasanın yan tarafı aç. İstersen evin içindeki pencereleri kapıları aç.:D

Geri
Yukarı