Bilgisayar kasam nasıl olmuş?

Yüksek bir bütçe ile yapılsa böyle olur muydu sence? Açıklamama rağmen devam ediyorsunuz... Bir dahakine yorum yaparken baştan "ben kimsenin söylediğini takmayan ve anlamayan birisiyim. Bana laf anlatmayın" diye parantez aç. Boşa parmaklarımı yormayayım. Bu arada kasası 10-15 TL bütçeye göre gayet iyi.
Yüksek bir bütçe ile yapıldığına göre böyle zaten olmuş. Çok dandik görünüyor ve renk seçimi berbat.
10-15 TL bütçe olsa pahalıya patlar mıydı?

Yüksek bir bütçe ile yapıldığına göre böyle zaten olmuş. Çok dandik görünüyor ve renk seçimi berbat.
10-15 TL bütçe olsa pahalıya patlar mıydı?

Pahalıya patladı kelimesi kişiye göre değişir, mesela benim bütçem 20tlyse bu kasayı 15TL'ye yaptıysam bana pahalıya patlamış demektir. Ama 15TL size pahalıya patlamayabilir çünkü 50tlniz vardır.

Pahalıya patladı kelimesi kişiye göre değişir, mesela benim bütçem 20tlyse bu kasayı 15TL'ye yaptıysam bana pahalıya patlamış demektir. Ama 15TL size pahalıya patlamayabilir çünkü 50tlniz vardır.
Kişiden kişiye göre değişiyorsa beni alıntılayıp aşağılamaması gerekirdi, çünkü benim için "bilgisayar kasası" bir etrafına boyanmış karton koyulması değil. Bana göre -bilgisayar kasası için- yüksek bir bütçe bu söylediğiniz paralar değil.

Adamın yazdıklarını okumadın sanırım? 2.5 TL'lik malzemelerle yapmış ve orada toplasan 4-5 blok anca var.
Adamın yazdığını okudum ve bilgisayar kasasıyla ilgili bir konuda pahalıya patladığı yazıyor.
Konu sahibinin konudaki başka kişilerle konuşurken söylediğini okumak zorunda değilim, ayrıca malzemesini 2.5 TL'ye aldığını söylediği mesaj, benim mesajımdan sonra yazılmış.
Konuyu okumadan laf dalaşına girmeyin(.)
Laf dalaşını başlatan ben değilim. Ben kasası hakkında fikrimi söyledim, siz fikrimi beğenmediğiniz için başlattınız.

Geri
Yukarı