Bilgisayar kasası önerisi

Hocam yanlış anlamayın ama bu kasaya 1.5k verene kadar Lian kasaya 2k Veririm. Hoşuma da gitti kasa özellikle beyazı. DarkGuardian Gamepower gibi markalara bir türlü güvenim barışmıyor.
Gamepower kaliteli bir marka değil fakat sırf tanınmış bir markanın ürününü almak için kaliteden mahrum kalmak saçma geliyor kendim kullanıyorum iki arkadaşım daha bilgisayar topladı yakın zamanda birisi RTX sistemde bu kasayı kullanıyor soğutması gayet başarılı 500TL fazla vermeyip bunu alıp bir tane daha 8GB'lik RAM bile çekebilirsiniz henüz kararlaştırmadıysanız tavsiyemdir.

Gamepower kaliteli bir marka değil fakat sırf tanınmış bir markanın ürününü almak için kaliteden mahrum kalmak saçma geliyor kendim kullanıyorum iki arkadaşım daha bilgisayar topladı yakın zamanda birisi RTX sistemde bu kasayı kullanıyor soğutması gayet başarılı 500TL fazla vermeyip bunu alıp bir tane daha 8 GB'lik RAM bile çekebilirsiniz henüz kararlaştırmadıysanız tavsiyemdir.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Benim sistemim kurulu sadece kasayı değiştireceğim. Lian Li araştırdığımda ASRock gibi yurt dışında tanınmış fakat Türkiye pazarında ünlü olmayan bir marka. Amacım kötülemek değil markayı tabii ki. Fakat dediğim gibi Game Power almak yerine üstüne bir nebze daha ekler daha kaliteli bir şey almayı tercih ederim. Bu arada benim de arkadaşlarım kullanıyor. Bir problemi olduğundan değil Lian Li beyaz model hoşuma gittiği için tercihimi ondan yana kullanmaya karar verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı