Bilgisayar Kasası Önerisi

radyoaktif

Kilopat
Daha fazla  
USB 3.0 destekli yeni bir sisteme geçtiğim için evdeki USB 2.0'lık yadigar sistemimi kasası ile birlikte rafa kaldırarak yeni boş bir kasaya ihtiyacım oldu.

Araştırmalarım sonucu Fiyat/Performans ürünleri olarak DARK'ın kasalarına gözümü kestirdim ve Dark N10 modelinin çok tutulduğunu gördüm. Öyle ki zamanla bu kasanın N10 Pro ve N10 Advanced isimli geliştirilmiş modelleri de üretilmiş. Ayrıca gene Dark markasının son çıkarttığı SuperNova ve Shadow isimli kasalarının da çok şık olduğunu fark ettim ama her ne kadar "Bu devirde DVD-Rom'a ihtiyaç mı var" dense de işim gereği benim ihtiyacım var ve SuperNova modelinde DVD-Rom yuvası yok, harici DVD-Rom ile de uğraşmak istemiyorum lakin kullanan arkadaşların yorumları gelirse vaad ettiği özelliklere binaen almayı da düşünebilirim.

Sizce Dark marka aşağıdaki 4 kasadan Fiyat/Performans babında hangisini almam uygundur, kasaları kullanan arkadaşlar yorumlarını esirgemesin lütfen.

SS.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap için teşekkürler.

Aklınızda, paylaştığım görsellerdeki kasaların fiyat aralığında ve bunlar ile en az aynı özellikler barındırmak sureti ile eksiği olmayan, fazlası olan başka bir kasa modeli var ise onları da duymak isterim arkadaşlar.
Dark N10 Pro modelini sipariş verdim, teşekkürler.
Hepsiburada'nın bugüne özel indirimi ile Dark N10 Pro modelini sipariş verdim arkadaşlar.

Geç de olsa aklınızda, 285TL'ye aldığım Dark N10 Pro model kasadan, aynı fiyata daha iyi olduğunu iddaa ettiğiniz bir kasa modeli varsa gene de söyleyin, söyleyin ki ne kadar büyük bir hata yaptığımı araştırıp kendim göreyim.

Zira bu kasayı tercih etmemin nedenleri, online alışveriş sitelerinde en yüksek puan ve yoruma ulaşmış, forumlarda adına "kullananlar kulübü" açılmış, fiyat/performans babında en fazla tutulan, tanıtımı resmi firmasınca gerek video gerek fotoğraflar ile ciddiyetle yapılıp arkasında durulması faktörleri oldu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı