Bilgisayar kasası önerisi

Raycia - AION

Decapat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Ryzen 5 2600x ve RX 590'li yeni oluşturacağım sisteme seçeceğim kasa konusunda kararsız kaldım. Önerilerinizi almak istiyorum. Başlıkta belirttiğim üzere temperli cam ve soğutma performansı üst düzey bir kasa almak istiyorum. Şimdiden vereceğiniz öneriler için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli cam ve soğutma performansı yüksek bir kasa almak istersen size en uygun olarak Zalman Z3 Plus önerebilirim. Bütçeyi biraz daha yükseltmek isterseniz Sharkoon DG7000 de sizler için uygundur. Bu kasalar orta boy olmalarına rağmen çok geniş bir alan sunmakla beraber soğutmaları da çok iyidir.

önden hava girişi olsa iyi olur hava akışı olması lazım kasanın içinde
Corsair Carbide SPEC-02 Kırmızı Ledli Mid Tower Siyah Oyuncu Kasa (CC-9011051-WW)
sana bunu önerebilirim :)

Anakartınızı sorabilirmiyim daha önce sormadan cevap vermiştimde

MSI B450 Gaming Pro

önden hava girişi olsa iyi olur hava akışı olması lazım kasanın içinde
Corsair Carbide SPEC-02 Kırmızı Ledli Mid Tower Siyah Oyuncu Kasa (CC-9011051-WW)
sana bunu önerebilirim :)

Biraz daha ince hatlı modern bir görüntüsü olsun istiyorum. :)
@KeitaZz Yalnız o kasaya ATX anakart koyamayacaktır, çünkü kasa Micro-ATX bunu belirtmeyi unutmuşsun.

Bütçeniz nedir? Eğer paraya kıyarsanız 275R veya P350X alınabilir.

275R ve P350X gerçekten hoş kasalar yazdım kenara :)

Daha çok zarif sade görünen kasaları tercih ederim. Işıklı kasada olabilir ama daha düz keskin çizgileri olan bir kasa istiyorum. Yorumun için teşekkürler bu arada :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı