Bilgisayar Kasası Önerisi

Hocam ucuz olsun diyorsunuz da şimdi 3000 önericez 4000 TL bütçe diyiceksiniz sonra tekrar topla ortalama ne kadar yani.

Hocam nasıl yok Dark Guardian'ın kasalarının %80'i microatx elinizi atsanız microatx artık.
Cylon mini bir de Ranker markasının bir modeli vardı. İkisinin de hava akışı iyi değil. O yüzden bunu önerdim. Başka mATX kasa varsa link atarsanız iyi olur ben de bilgilenirim 😀

Sistemin tamamını yeni mi alacaksınız, bu durumda tüm sisteme ayırdığınız bütçeyi belirtin, elinizde olan donanımlar varsa onları da belirtin ki bütün parçalar için uygun fiyat araştırılıp bunun sayesinde iyileştirme yapılabilsin.

Hocam ucuz olsun diyorsunuz da şimdi 3000 önericez 4000 TL bütçe diyiceksiniz sonra tekrar topla ortalama ne kadar yani.

Hocam nasıl yok Dark Guardian'ın kasalarının %80'i microatx elinizi atsanız microatx artık.

Kasa ya en fazla 400 olarak düşündümde en fazla işte yani ben daha ucuz olsun isterdim.

QS-240 - Be Cool. Get AeroCool
Bu modeli kullanıyorum fiyattan dolayı tercih etmiştim. Kasa mesh kaplama hava almada pek sıkıntısı yok. Standart AMD soğutucusu ile boşta 30-35, günlük kullanımda 35-42 derecede çalışıyor, tam yükte de havalandırma gayet serin. Ekran kartı PSU'ya biraz yakın ama bu kasa boyutundan kaynaklanıyor. RX 570 OC ayarlarda tam yükte saatler sonunda en fazla 81 derece ortalama tam yükte 70-75 derece performans veriyor. Kasanın önünde gelen stok fan üstüne adi bir fan taktım. Her tarafı mesh kaplama olduğu için üst düzey ses yalıtımı beklemek doğru değil. Yalnız sık sık USB tak çıkar yapılıyorsa, üstü kapalı bir bölüme kasa koyulacaksa düğme yerleşimleri biraz yorabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı