Bilgisayar kasmaya başladı

FrFaruk

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben bugün sabah oyun oynamak için Far Cry 5 oyununa girdim. 1 saat falan oynadıktan sonra oyunu kapattım ve PC aniden acayip kasmaya ve donmaya başladı. Bende PC'yi dinlendireyim, 2 saat sonra falan tekrar açarım dedim. Üstünden 2 saat geçti. PC'yi tekrardan açtım. Roblox oynamaya karar verdim. Roblox'ta herhangi bir oyuna girdim. Aldığım FPS 5'ti. Sadece Roblox'ta mı oluyor diye diğer oyunlarıma da girip baktım (Bannelord, WWE 2022, GTA 5, Minecraft) ama onlarda da aynı FPS'i aldım. Far Cry 5'i oynadıktan sonra bu hale geldi. Keşke oynamasaydım. Arkadaşlar çözümü var mıdır? Yardımcı olun.

Arkadaşlar merhaba. Ben bugün sabah oyun oynamak için Far Cry 5 oyununa girdim. 1 saat falan oynadıktan sonra oyunu kapattım ve PC aniden acayip kasmaya ve donmaya başladı. Bende PC'yi dinlendireyim, 2 saat sonra falan tekrar açarım dedim. Üstünden 2 saat geçti. PC'yi tekrardan açtım. Roblox oynamaya karar verdim. Roblox'ta herhangi bir oyuna girdim. Aldığım FPS 5'ti. Sadece Roblox'ta mı oluyor diye diğer oyunlarıma da girip baktım (bannelord, WWE 2022, GTA 5, Minecraft) ama onlarda da aynı FPS'i aldım. Far Cry 5'i oynadıktan sonra bu hale geldi. Keşke oynamasaydım. Arkadaşlar çözümü var mıdır? Yardımcı olun.

Far Cry 5 crackli mi hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı