Çözüldü Bilgisayar Katar Pro'yu flash bellek olarak görüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MehmetFeyziSnmzz

Hectopat
Corsair Katar Pro markalı yeni bir mouse aldım. 200TL bir fiyatı var hani dandik bir şey de değil. Fareyi taktım ve ICUE'yu indirdim. Tüm bunları yeni aldığım fare Corsair Katar Pro ile yaptım, sıkıntı yok buraya kadar fakat programı indirdim ve farenin güncel bir sürümü oldugu cıktı karşıma. İndirdim ve fare öldü desem yeri. Taktığımda flash bellek olarak çalışıyor, fare olarak görmüyor, farenin ışığı bile yanmıyor. Yardımcı olabilecek bilgili kişiler veya daha önce bu sorunu yaşamış olup da çözen varsa, çözüm yolu sunarsanız sevinirim. :(

Çözebildiniz mi sorunu?
Corsair katar Pro markalı yeni bir mouse aldım. 200TL bir fiyatı var hani dandik bir şey de değil. Fareyi taktım ve ICUE'yu indirdim. Tüm bunları yeni aldığım fare Corsair katar Pro ile yaptım, sıkıntı yok buraya kadar fakat programı indirdim ve farenin güncel bir sürümü oldugu cıktı karşıma. İndirdim ve fare öldü desem yeri. Taktığımda flash bellek olarak çalışıyor, fare olarak görmüyor, farenin ışığı bile yanmıyor. Yardımcı olabilecek bilgili kişiler veya daha önce bu sorunu yaşamış olup da çözen varsa, çözüm yolu sunarsanız sevinirim. :(

Çözüldü mü sorununuz? Ben de aynı hatayı alıyorum.
Çözebildiniz mi sorunu?

Çözüldümü sorununuz? Bende aynı hatayı alıyorum.

6 saat süren araştırma sonucu sorunu çözdüm hala bu sorundan muzdarip arkadaşlarım varsa yardımcı olabilirim.

Çözüm
Fareyi taktığında crp disabld diye bir disk çıkması lazım onun içinde ZIP dosyası var onu silip CUEpwnhyl{73366a4c-c611-45c3-96ff-79263c9d1e04}_temp_Broly_Isp_Bld_v1.0.19_App_v1.2.23.bin yerine attıığım linkteki dosyayı atarsanız sorun çözülücektir. Dosyayı attıktan sonra fareyi çıkarıp takmanız lazım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Konuyu biraz hortlatmış gibi olacağım ama ben de şu an aynı sorunu yaşıyorum fakat dediğiniz gibi flash bellek olarak görmedi, ne yapabilirim?

Geri
Yukarı