Bilgisayar kendi kendine güncelleme yaptı

• Konuyu başlatan Nexe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B

Nexe

Picopat
Bilgisayar ekranı bir süre kullanılmadığı için kapandı. Bir süre sonra bilgisayar kendini yeniden başlattı ve Windows güncellemesi yaptı. Bu normal mi? Ekran kapanması açık fakat yeniden başlatıp güncelleme yapmasıyla ilk defa karşılaştım.

Bilgisayar ekranı bir süre kullanılmadığı için kapandı. Bir süre sonra bilgisayar kendini yeniden başlattı ve Windows güncellemesi yaptı. Bu normal mi? Ekran kapanması açık fakat yeniden başlatıp güncelleme yapmasıyla ilk defa karşılaştım.
Güncelleme ayarlarınızı kontrol ediniz.

Normal Windows Update onemliyse kendi kendine arkadan indirip kurar yeniden başlattıktan sonra işleme geçer guncelleme korkmanıza gerek yoktur.

Eğer güncelleme ayarlarına hiç dokunmadıysanız normal.

Windows güncellemesi olduğu için normaldir. Güncellemeleri bir zamana kadar ertelenebilir diye biliyorum. Sonra otomatik olarak güncellemiş olabilir.

Herkese çok teşekkürler. İlk defa böyle bir şey gördüğüm için sorayım dedim. Ayarlarına dokunmamıştım hiç. Normalse sorun yok.

Gayet normal. Ama anormal bir şey olduğunu düşünüyorsanız belirli bir saatte güncellemeleri denetleyip varsa güncelliyor. Bunu normalde siz ayarliyorsunuz ama bir yanlışlık olma ihtimali var.

1679412862029.png

1679412899463.png

Geri
Yukarı