Çözüldü Bilgisayar kendi kendine kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DarkFloor

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz gibi sürekli kendi kendine kapanıyor ve sonra tekrar açılıyor. Windows 11'e güncellemek istedikten sonra oldu. Zaten Windows 11'e de güncellenmedi (yeniden dene falan diyor yeniden başlatınca). Yardım edin.

Çözüm
Hocam eğer kapanıp açılıyorsa ve bu Windows 11'e güncellemek yüzünden olduysa size tavsiyem: Kapanıp açılıyorsa bilgisayarınıza Windows XP ISO'su yükleyin (sebebini açıklayacağım) o ISO'yu USB'nize yazdırıp bilgisayarınıza temiz bir Windows XP kurun. Ondan sonra da tekrar Windows 10'a yükseltmek için XP sisteminizden dosya indirip Windows 10'a yükseltin. 2 kere yükseltme olacak ama dediğiniz gibi Windows 11 yüzündense bu çözüm kesinlikle işinize yarar.

(XP kurmanızı istemememin sebebi XP isosunun boyutu düşük, eğer 10 gibi yüksek dosyayı indirirseniz o ISO indirilene kadar sisteminiz tekrar kapanıp açılır. XP daha az boyutta ve daha hızlı kurar. Ondan sonra XP'yi kurduktan sonra 10'a yükseltebilirsiniz.)

Bu şekilde. Umarım sorununuz hayırlısıyla en kısa sürede çözülür.
Buyrun Hocam. Windows XP 64 Bit

Sorununuz çözüldü mü hocam? Ya da çözüldüğünde çözüldüğünü söyleyebilir misiniz?
hocam sorunum devam ediyor dc adımı paylaştığım için uyarı aldım. Yarın verdiğiniz linki deneyeceğim. Şuan monitör elimde değil o yüzden deneyemiyorum.

Monitör elime geçti. Dosyayı açtığımda direkt inecek mi?

Hocam bilgisayar komple açılmıyor artık. ASUS TUF yazısı geliyor ve tekrar kapanıyor.

Son düzenleme:
hocam sorunum devam ediyor dc adımı paylaştığım için uyarı aldım. Yarın verdiğiniz linki deneyeceğim. Şuan monitör elimde değil o yüzden deneyemiyorum.

Hocam bilgisayar komple açılmıyor artık. ASUS TUF yazısı geliyor ve tekrar kapanıyor.
Hocam rusuf ile windows xp isosunu usb nize yazdırıp boot etmeniz lazım.

Hocam sorunum devam ediyor DC adımı paylaştığım için uyarı aldım. Yarın verdiğiniz linki deneyeceğim. Şu an monitör elimde değil o yüzden deneyemiyorum.

Hocam bence en iyisi bilgisayarınızı tamirciye götürmeniz. Bilgisayarınızın içindeki güç yanmış anladığım kadarıyla. Windows 11'le ilgisi yok. Hatta tamirciye götürdüğünüzde bilgisayarınız kaldırıyorsa Windows 11 formatı atmasınıda isteyebilirsiniz.

Anladım hocam en iyisi o zaman bir tamirciye götüreyim. Peki sadece SSD'yi çıkartıp götürsem olur mu?

Bence direk hiçbirşeyine karışmadan direk götürün. Bir güzelde format atsın, bilgisayarınızın tozu, maddelerin tozu alsın mis gibi.

Anladım hocam en iyisi o zaman bir tamirciye götüreyim. Peki sadece SSD'yi çıkartıp götürsem olur mu?
Hocam aradan aylar geçti çözebildiniz mi sorununuzu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı