Bilgisayar kendini durduk yere yenıden başlatıyor

Asil E

Centipat
Daha fazla  
PC kendını durduk yere sankı elektrik gıtmıs gıbı bir anda resetlıyor ve pıuw diye ses geliyor :D Ama bu sadece nıye bılmem ama mesela LoL CS:GO Rust Forza 4 falan bunlarda çökmüyor ama Phasmophobia ve CarX Drift'te çöküyor. Niye bilmiyorum.

Genellikle dedim zaten o hata birçok nedenden olabiliyor.

Windows gunlukleri>sistem

Bu kırmızı işaretle gösteriliyordu yeniden başlama bu herhalde. Birtane daha ekledim

Dosya Ekleri

• image_2023-08-29_011029659.png
    image_2023-08-29_011029659.png
    125,9 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_20.png
    Screenshot_20.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 8
Bu kırmızı işaretle gösteriliyordu yeniden başlama bu herhalde. Bir tane daha ekledim.

Hocam PSU yetersiz olabilir veya prizde sorun olabilir, Power kablosunda sorun olabilir yani birçok şeyde sorun olabilir. Hocam bu durumu bende yaşıyorum bazen bende prizdeki üçlüde sorun çıktı onu değiştirdim bu aralar çıkmıyor bu sorun.

Bu kırmızı işaretle gösteriliyordu yeniden başlama bu herhalde. Bir tane daha ekledim.

Düşündüğüm gibi o hata.

Tam olarak bir nedeni yok yaygin olarak PSU veya ekran karti kaynakli oluyor. Farkli donanimlar ile test edebilirsiniz(testten kastim yuke sokmak degildir, yuke soktugun halde sikintisiz gozuken parcalarda sıkıntı olabiliyor, herhangi bir oyunda deneyebilirsin)

Yazilimsal olarak ise Google da bircok konu var ayrica kendin Microsoft'ta konu acabilirsin yardimci olurlar. deneyebilirsin.

Geri
Yukarı