Bilgisayar kiralamak mantıklı mı?

Dostum sana şöyle söyleyeyim alacağın sistem sadece oyun için olsa bile değmez. Ama şöyle bir şey var. İzmir'e gittin mesela güçlü bir bilgisayara ihtiyacın var 1 ay boyunca hem tatil yapacaksın hem işlerin var. Ancak bu şekilde kullanılır.

Elbette mantıksız ilk defa görüyorum böyle bir şey bilgisayar kiralama mı olur? Kafayı mı yediniz kardeşim siz bir ev kirası kadar yazık günah 1 aylık bu kadar para verip ne kadar zaman ve kaç kere oturacaksın başına 4, 5 ay bilgisayarsız kalırım kendi kasamı toplarım. Bu soyguncular da insanları kandırıp kolay para kazanmanın yöntemini bulmuşlar he.

Kesinlikle mantıklı değil.
Onun yerine internet paketinizi yükseltip GeForce Now alırsınız ve oyunları kolayca oynayabilirsiniz.
İsterseniz detaylı hesabını da yaparım 1 aylık para ile size 1 yıllık oyun deneyimi sunabilecek şekilde.
24 mbps internetim var ama 4 kişiyiz. Bir kere fortnite oynamayı denedim onda bile ekran kalitesi pert gibiydi. İnternet hızımı kaç yapmalıyım sitede 35 yazdığını biliyorum denediyseniz öğrenmek isterim
Elbette mantıksız ilk defa görüyorum böyle bir şey bilgisayar kiralama mı olur? Kafayı mı yediniz kardeşim siz bir ev kirası kadar yazık günah 1 aylık bu kadar para verip ne kadar zaman ve kaç kere oturacaksın başına 4, 5 ay bilgisayarsız kalırım kendi kasamı toplarım. Bu soyguncular da insanları kandırıp kolay para kazanmanın yöntemini bulmuşlar he.
1 ay 1200 TL vermek, 10000 TL vermekten daha mantıklı olabilir.

24 Mbps internetim var ama 4 kişiyiz. Bir kere Fortnite oynamayı denedim onda bile ekran kalitesi pert gibiydi. İnternet hızımı kaç yapmalıyım sitede 35 yazdığını biliyorum denediyseniz öğrenmek isterim.

Şöyle bir öneri sunayım eğer altyapınız da destekliyorsa.

Ekran Görüntüsü (51).png

Bu tarifeye geçip iyi bir internet sahibi olursunuz ve GeForce Now satın alıp size uygun olan seçeneği seçtikten sonra izin verilen oyunları oynayabilirsiniz.
FPS oyunlar için önermiyorum ne kadar iyi olursa olsun internet bir miktar delay olduğu konusunda çok fazla yazı okudum.

İyide aylık 1200 lira havaya verebilecek paran varsa taksitle adam gibi bi bilgisayar veya laptop alabilirsin zaten. Aylık 600-700 taksit,100 lira da daha iyi bir internet masrafı desen yine o para etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı