Bilgisayar kiralamak mantıklı mı?

Ortalama 3 bin 500 TL maaş alıyorum. Bilgisayarımı yakın bir zamanda paraya sıkıştığım için sattım ve şu an canım sıkılıyor. Canım oyun oynamak istiyor ve istediğim oyunu oynamak için çok bir param yok. Sizce Adeks'ten bilgisayar kiralayıp yan taraftan da para biriktirmek mantıklı olur mu?

Eğer internet alt yapınız yeterli ise GeForce NOW kullanabilirsiniz ufak 1000 liraya bir sistem toplayıp ama önermiyorum bir sürü sıkıntı çıkıyor çünkü.

Gördüğüm kadarıyla masaüstü bilgisayarlar aylık 935 liradan başlıyor ve bu maaşınıza oranla sıkıntılı, her ay o 935 lirayı bir kenara koysan 5 aya o bilgisayardan iyi bir PC toplarsın zaten. He dayanamıyorum diyorsan internet kafeye git. Mantıklı değil.

Her ay 935 TL mi? o parayı kenara koya koya güçlü APU sistem alırsın.

Maalesef ki kredi notun düşük. Taksitle alamıyorum.
Sizce 2 bin küsur TL'ye APU DDR4 sistem toplayıp 1 ay onla idare edip diğer ayda ekran kartı mi alsam.

Biraz dişini sık o 935TL kira parasını 3-4 ay boyunca kenara koy güçlü APU sistem alırsın.

Sadece kasa en ucuz 700 TL, onun yerine R3 2200G ve B450M S2H ile bi' sistem kursanız 3 aylık kiralama maliyetinden daha düşüğe bile gelebilir.

Sadece kasa en ucuz 700 TL, onun yerine R3 2200G ve B450M S2H ile bi' sistem kursanız 3 aylık kiralama maliyetinden daha düşüğe bile gelebilir.
Evet 8GB DDR4 Ram li 2300G li sistem 2000 bin küsure geliyor. O zaman kiralamayip apu sistem topluyorum.

Geri
Yukarı