Bilgisayar kitlenip, donuyor ve açılmıyor

lightweight

Femtopat
Daha fazla  
RAM
10 1333mhz DDR3
SSD veya HDD modeli
seagate 500 gb hdd
Ekran kartı
nvidia quadro 600
Anakart
msi 770-c45
İşlemci
amd phenom iiX4 955
Merhaba. Yaklaşık 2 aydır bilgisayarım kilitlenip donuyor ve açılmıyor. 1R1 yazılı bir kutumsu küçük bir şey anakarttaki şişmiş patlamış gibi. Artık açılırken marka yazıp bip diye ses çıkarmıyor direkt Windows geliyor sonra donuyor. Artık umudum kalmadı. Sizden teknik destek ve bilgi almak istedim. (ayrıca alabileceğim AM3 anakart varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar dostum, anakartının şemasına erişemedim bu yüzden fotoğraf atar isen daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Ek olarak bahsettiğin bip sesini de ses kaydı alarak bize iletirsen iyi olur.

Merhaba dostum, anakartının şemasına erişemedim bu yüzden fotoğraf atar isen daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Ek olarak bahsettiğin bip sesini de ses kaydı alarak bize iletirsen iyi olur.

Ses kaydı alamam çünkü artık ses çıkarmıyor garip davranıyor dediğim gibi fotoğraf atacağım hemen.
Merhabalar dostum, anakartının şemasına erişemedim bu yüzden fotoğraf atar isen daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Ek olarak bahsettiğin bip sesini de ses kaydı alarak bize iletirsen iyi olur.
bu şekilde.
Artı olarak bu 1R1 yazılı kutucuk hemen güç kablosunun yanında.

Dosya Ekleri

• IMG_20220507_175231.jpg
    IMG_20220507_175231.jpg
    97,8 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

Geri
Yukarı