Bilgisayar kullanırken saçma şekilde korkuyorum

ugurmert

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayara oyun yüklemek istiyorum ama her oyun virüslüymüş gibi geliyor, indirmiyorum. İçim içimi yiyor. Bilgisayarım kaldırmaz gibi geliyor. Haksız mıyım?

Sistem;
CPU- i5-8250U
GPU-MX130 2 GB.
8 GB RAM.
Windows 10.

2 çekirdekli Intel Duo E7500.
3GB DDR2 RAM.
250 MB ekran kartı kullanan ben bile korkmuyorum.
Virüs falan girmiyor oyuna para verecek kadar zengin değilim. Hep internetten indirmişimdir 1 kere virüs gelmedi. Korsana destek vermiyorum.
Param olsa bende verirdim bilgisayarım 14 yıllık.

Haksızsınız. Steam, Epic Games gibi platformlar boşuna mı var?
Onları kullanırken de oluyor paranoya gibi bişey sanırsam, peki düşünduğüm gibi laptop berbat mı?
2 çekirdekli Intel Duo E7500.
3GB DDR2 RAM.
250 MB ekran kartı kullanan ben bile korkmuyorum.
Virüs falan girmiyor oyuna para verecek kadar zengin değilim. Hep internetten indirmişimdir 1 kere virüs gelmedi. Korsana destek vermiyorum.
Param olsa bende verirdim bilgisayarım 14 yıllık.
Asla korsan indirmem.

Onları kullanırken de oluyor paranoya gibi bir şey sanırsam, peki düşünduğüm gibi laptop berbat mı?

Asla korsan indirmem.

Korsan indirmiyorsanız korkmanızı gerektirecek bir durum yok. İçiniz rahat etsin istiyorsanız bir antivirüs programı indirip bilgisayarınızı taratabilirsiniz. (tavsiyem Kaspersky)

Merhaba, bilgisayara oyun yüklemek istiyorum ama her oyun virüslüymüş gibi geliyor, indirmiyorum. İçim içimi yiyor. Bilgisayarım kaldırmaz gibi geliyor. Haksız mıyım?

Sistem;
CPU- i5-8250U
GPU-MX130 2 GB.
8 GB RAM.
Windows 10.
Bende öyleyim. Ama ben oyun indirirken değil Kaspersky indirirken bile korkuyorum. Bıktım bu korkmaktan. Elimden de bir şey gelmiyor.

Onları kullanırken de oluyor paranoya gibi bişey sanırsam, peki düşünduğüm gibi laptop berbat mı?

Asla korsan indirmem.
Berbat degil, orta seviye. Ayrica korsan indirmiyorsaniz korkacak bir seyiniz yok, ki zaten anti-virus ve anti-malware kullanarak tamamen guvende olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı